Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Castelvania - Curse of Darkness (PS2)

Castelvania - Curse of Darkness (PS2)

Cena produktu Castelvania - Curse of Darkness (PS2) není známa.

 

Popis produktu Castelvania - Curse of Darkness (PS2): Castlevania: Curse of Darkness je akční arkáda s RPG prvky, která se odehrává 3 roky poté Hector, jeden ze dvou bývalých Drákulových pohůnků uprchl z Vallachie rozčarovaný z ideálů svého pána.Drák...  Více informací


Castelvania - Curse of Darkness (PS2) - popis

Castlevania: Curse of Darkness je akční arkáda s RPG prvky, která se odehrává 3 roky poté Hector, jeden ze dvou bývalých Drákulových pohůnků uprchl z Vallachie rozčarovaný z ideálů svého pána.Drákula poté padl v bitvě proti Leonu Belmonotvi. Druhý ze dvou bývalých služebníků hrabě Drákuly, Isaac dává vinu za smrt svého pána právě Hectorovi a rozhodne se pomstít na jeho blízkých. Hector se tedy musí vrátit zpět do Vallachie na místa odkud uprchl, kde hodlá s Isaacem skoncovat a tím pomstít smrt svých milovaných. Castlevania: Curse of Darkness se na rozdíl od posledního dílu Lament of Innocence odehrává v nádherně vyvedených interiérech i exteriérech, nabízí vyrovnanější poměr sekvencí soubojových a arkádových, klade větší důraz na postupné odhalování dramatickými situacemi nabytého příběhu a nechybí ani tradiční RPG vývoj hlavní postavy na základě zkušenostních bodů, které slouží ke zlepšování vlastností a získávání nových dovedností.:
Castelvania - Curse of Darkness -

Výrobce Konami
Konzole PlayStation 2
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Castelvania - Curse of Darkness (PS2) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.