Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Cat Quest + Cat Quest 2 (Pawsome Pack) PS4

Cat Quest + Cat Quest 2 (Pawsome Pack) PS4

Cena:

809 Kč

Koupit za 809 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Cat Quest + Cat Quest 2 (Pawsome Pack) PS4: Cat QuestCat Quest je RPG s otevřeným světem, který se nachází ve světě koček! Při hledání vaší unesené sestry se vrhněte na masivní kontinent Felingarda-svět vytvořený vytvořen ve stylu světových map minulosti a plný fantastických postav, příběhů a hříchů!   Boj v reálném čase. Vystrojte svého dobrodruha! Silné kouzla a ostří čepele budou vaše nástroje. Prozkoumejte mapu světa Felingarda! Objevte posedlé město, jehož obyvatelé chtějí obscénní množství masa, pomáhají mágem Mewlinovi a Meowganovi při hledání jak zlomit kouzelnou pečeť. Cat Quest 2 Po fenomenálním úspěchu uznávané Cat Quest budou vývojáři The Gentlebros pokračovat v příběhu o světě Felingard-fantastické zemi obývané rozkošnými kočkami.Pod hrozbou pokračující války mezi kočkami z Felingardu a postupující Lupusovou říší, se v CAT QUEST II vydají na cestu objevu dva rivalové, kteří se spojili proti své vůli. Mohou odložit své rozdíly a přinést mír do svého světa? Ve světě Felingarda a ještě dál, je zcela nový příběh!... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Cat Quest + Cat Quest 2 (Pawsome Pack) PS4 - popis

Cat QuestCat Quest je RPG s otevřeným světem, který se nachází ve světě koček! Při hledání vaší unesené sestry se vrhněte na masivní kontinent Felingarda-svět vytvořený vytvořen ve stylu světových map minulosti a plný fantastických postav, příběhů a hříchů!   Boj v reálném čase. Vystrojte svého dobrodruha! Silné kouzla a ostří čepele budou vaše nástroje. Prozkoumejte mapu světa Felingarda! Objevte posedlé město, jehož obyvatelé chtějí obscénní množství masa, pomáhají mágem Mewlinovi a Meowganovi při hledání jak zlomit kouzelnou pečeť. Cat Quest 2 Po fenomenálním úspěchu uznávané Cat Quest budou vývojáři The Gentlebros pokračovat v příběhu o světě Felingard-fantastické zemi obývané rozkošnými kočkami.Pod hrozbou pokračující války mezi kočkami z Felingardu a postupující Lupusovou říší, se v CAT QUEST II vydají na cestu objevu dva rivalové, kteří se spojili proti své vůli. Mohou odložit své rozdíly a přinést mír do svého světa? Ve světě Felingarda a ještě dál, je zcela nový příběh! Hrajte jako kočka i pes, buď samostatně nebo s kamarádem! Nové typy zbraní. Meče a další přinesou do boje další hloubku. Nové pasivní schopnosti, jejichž atributy lze kombinovat a kombinovat pro nekonečné možnosti!CAT QUEST II, který si zachová nádherně návykovou, dobrodružnou a bojovou mechaniku z Cat Quest, která získala srdce hráčů po celém světě zvítězil, se rozšíří a zlepší ve všech aspektech originálu.  

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cat Quest + Cat Quest 2 (Pawsome Pack) PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Cat Quest + Cat Quest 2 (Pawsome Pack) PS4 akční ceny - Levné Cat Quest + Cat Quest 2 (Pawsome Pack) PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cat Quest + Cat Quest 2 (Pawsome Pack) PS4 stojí 809 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cat Quest + Cat Quest 2 (Pawsome Pack) PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Cat Quest + Cat Quest 2 (Pawsome Pack) PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz