Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Clive Barkers Jericho (Xbox 360)

Clive Barkers Jericho (Xbox 360)

Cena produktu Clive Barkers Jericho (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Clive Barkers Jericho (Xbox 360): Clive Barker's Jericho je hororová akce pro PC a next-gen konzole plná znepokojujících výjevů a fantas magorických speciálních efektů. Příběh hry se bude zabývat nenadálým znovuobjevením ztracenéh...  Více informací


Clive Barkers Jericho (Xbox 360) - popis

Clive Barker's Jericho je hororová akce pro PC a next-gen konzole plná znepokojujících výjevů a fantas magorických speciálních efektů. Příběh hry se bude zabývat nenadálým znovuobjevením ztraceného města Jericho v severoafrické poušti, kde se ukrývá blíže neurčená forma zla, které je staré jako Země sama. Do města je proto vyslána speciální jednotka trénovaná v různých formách boje včetně magie, jejímž úkolem je zlo ve městě najít a zneškodnit a tím zachránit lidstvo. Clive Barker’s Jericho prý bude před hráče, v roli člena speciální jednotky, neustále stavět nové překážky a vést jej do nových lokací, kde číhá nebezpečí na každém kroku. Čím více se bude hráč a jeho spolubojovníci blížit středu města, tím blíž budou onomu nepopsatelnému zlu, jehož ztělesnění nakonec poznají na vlastní oči.:
Clive Barkers Jericho -

Výrobce Codemasters
Konzole Xbox 360

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Clive Barkers Jericho (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.