Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Close to the Sun XBOX ONE

Close to the Sun XBOX ONE

Cena:

399 Kč

Koupit za 399 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Close to the Sun XBOX ONE: Je rok 1897. Hluboko v mezinárodních vodách, Helios stojí na místě. Tmavé oblaka se rýsují nad hlavou, zatímco nekompromisní vlny narážejí o trup Heliosu. Kolosální sochy ze zlata, dekorované velkolepými ozdobami, táhnoucí se až dokud oko nedohlédne. Narozený z vize Nikolaje Tesly, Helios slouží jako útočiště pro největší vědecké mysli. Nespoutaná utopie pro výzkum, nezávislá od státu a izolovaná z dohledu společnosti. Kde je dovoleno tlačit na hranice hmoty a času. Žurnalistka Rose Archer vstoupí na palubu Heliosu ve snaze najít její sestru Adu. Rychle zjistí, že není všechno jak se zdá. Velké haly jsou prázdné. Zápach hnijícího masa se drží ve vzduchu. Ticho. Jediné slovo je namalované přes vchodové dveře ... karanténa! Hororová adventura z pohledu první osoby, kde přežití je všem. Řešte problémy a hádanky abyste posunuli v příběhu. Co se vlastně stalo na palubě Teslovy lodi? Nebezpečí se zvětšuje když Rose si začne dávat dohromady co se vlastně stalo, zatímco nemá žádný způsob n... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Close to the Sun XBOX ONE - popis

Je rok 1897. Hluboko v mezinárodních vodách, Helios stojí na místě. Tmavé oblaka se rýsují nad hlavou, zatímco nekompromisní vlny narážejí o trup Heliosu. Kolosální sochy ze zlata, dekorované velkolepými ozdobami, táhnoucí se až dokud oko nedohlédne. Narozený z vize Nikolaje Tesly, Helios slouží jako útočiště pro největší vědecké mysli. Nespoutaná utopie pro výzkum, nezávislá od státu a izolovaná z dohledu společnosti. Kde je dovoleno tlačit na hranice hmoty a času. Žurnalistka Rose Archer vstoupí na palubu Heliosu ve snaze najít její sestru Adu. Rychle zjistí, že není všechno jak se zdá. Velké haly jsou prázdné. Zápach hnijícího masa se drží ve vzduchu. Ticho. Jediné slovo je namalované přes vchodové dveře ... karanténa! Hororová adventura z pohledu první osoby, kde přežití je všem. Řešte problémy a hádanky abyste posunuli v příběhu. Co se vlastně stalo na palubě Teslovy lodi? Nebezpečí se zvětšuje když Rose si začne dávat dohromady co se vlastně stalo, zatímco nemá žádný způsob na ochránění sebe. Spolupracujte se spojencem, který pomáhá Rose navigovat se přes umělecké chodby lodě. Nervy způsobující průzkumy lodi díky bezbranné Rose, klíčem pro přežití jsou běhání, ukrývání a rychlé myšlení. Probádejte vizuálně ohromné prostředí postavené v Unreal Engine 4.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Close to the Sun XBOX ONE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Close to the Sun XBOX ONE akční ceny - Levné Close to the Sun XBOX ONE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Close to the Sun XBOX ONE stojí 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Close to the Sun XBOX ONE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Close to the Sun XBOX ONE najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz