Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Command and Conquer: Red Alert 3 (PS3)

Command and Conquer: Red Alert 3 (PS3)

Cena produktu Command and Conquer: Red Alert 3 (PS3) není známa.

 

Popis produktu Command and Conquer: Red Alert 3 (PS3): Command and Conquer: Red Alert 3. Zoufalé vedení hroutícího se Sovětského svazu se snaží vrátit v čase, aby změnilo dějiny a obnovilo slávu Matky Rusi. Cesta proti proudu času však skončí fiaskem,...  Více informací


Command and Conquer: Red Alert 3 (PS3) - popis

Command and Conquer: Red Alert 3. Zoufalé vedení hroutícího se Sovětského svazu se snaží vrátit v čase, aby změnilo dějiny a obnovilo slávu Matky Rusi. Cesta proti proudu času však skončí fiaskem, což vyústí ve vznik alternativní časové linie. V ní se vývoj technologií ubírá zcela jiným směrem, světu dominuje nová supermocnost a zuří III. světová válka. Na východě povstalo nové Impérium vycházejícího slunce a tento konflikt se změnil v trojstranný zápas mezi Sověty, Spojenci a Impériem. Jejich armády využívají v poli nové a neobvyklé zbraně a technologie, jako Teslovy spirály, mohutně vyzbrojené válečné balóny, teleportaci, obrněné medvědy, inteligentní delfíny, plovoucí ostrovní pevnosti a transformovací tanky. Titul Command and Conquer: Red Alert 3 u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy cac, red alert, red alert 3.

Konzole PlayStation 3
Druh Strategie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Command and Conquer: Red Alert 3 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.