Constructor Plus

Cena:

599 Kč

Koupit za 599 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Constructor Plus: Jako rozšířená verze městské budovatelské simulace Constructor z roku 2017 přináší Constructor Plus spoustu změn a novinek, včetně ohromného množství okouzlujících nových budov a zbrusu nových herních světů! Ujmi se role slibného majitele stavební firmy a z podřadného kšeftaře s nemovitostmi pochybných kvalit se nepolevujícím intrikařením a systematickým rozkrádáním proměň v realitního magnáta meziplanetárního věhlasu. Dostat se na vrchol je snadné, když víš, jak na to – jenom to vždycky nemusí být nutně legální!Hlavně nezapomínej myslet VE VELKÉM! Cestu ke svému realitnímu impériu možná začínáš s několika obyčejnými přívěsy, našlapanými až po prorezlou střechu povaleči a frajírky platícími vám nájemné a chrlícími další nájemníky pro tvou potřebu, svědomitou a poctivou prací se ale nakonec nepochybně propracuješ až k nablýskaným řadám modernistických sídel imponujících společenské smetánce (nebo si to můžeš usnadnit žhářstvím, krádežemi a jen pramálo skrývaným násilím).Jistě… ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Constructor Plus - popis

Jako rozšířená verze městské budovatelské simulace Constructor z roku 2017 přináší Constructor Plus spoustu změn a novinek, včetně ohromného množství okouzlujících nových budov a zbrusu nových herních světů! Ujmi se role slibného majitele stavební firmy a z podřadného kšeftaře s nemovitostmi pochybných kvalit se nepolevujícím intrikařením a systematickým rozkrádáním proměň v realitního magnáta meziplanetárního věhlasu. Dostat se na vrchol je snadné, když víš, jak na to – jenom to vždycky nemusí být nutně legální!Hlavně nezapomínej myslet VE VELKÉM! Cestu ke svému realitnímu impériu možná začínáš s několika obyčejnými přívěsy, našlapanými až po prorezlou střechu povaleči a frajírky platícími vám nájemné a chrlícími další nájemníky pro tvou potřebu, svědomitou a poctivou prací se ale nakonec nepochybně propracuješ až k nablýskaným řadám modernistických sídel imponujících společenské smetánce (nebo si to můžeš usnadnit žhářstvím, krádežemi a jen pramálo skrývaným násilím).Jistě… cestou možná poteče trochu krve, pár nosů možná skončí nakřivo, ale říkal snad někdo, že pokrok nebolí? HERNÍ OBSAH: Obrovský výběr z více než 140 okouzlujících budov, od přívěsů až po pyramidu. Stav víc do šířky i do výšky! 65 předpřipravených městeček i velkoměst určených k prozkoumání. 15 různých příběhových režimů. 17 odlišných světů čekajících na zalidnění. Vytvoř si vlastní město v režimu Projektant. Nauč se základům prostřednictvím devíti interaktivních scénářů. Stav budovy z nové kategorie podniků, jako jsou mrakodrapy a kasina. Navštiv neznámé nové světy – Měsíc, Mars a Uran! S Constructorem Plus se můžeš těšit na vpravdě nadpozemský zážitek!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Constructor Plus užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Constructor Plus akční ceny - Levné Constructor Plus

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Constructor Plus stojí 599 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Constructor Plus najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Constructor Plus najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz