Control

Cena:

599 Kč

Koupit za 599 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Control: Ve hře Control hraješ za mladou ženu Jesse Faden, která se snaží najít odpovědi na své otázky, zatímco získává tajemnou roli tzv. Directora v tajemné bezpečnostní agentuře. Jesse bude muset spolupracovat s jinými agenty, dekódovat šifry a objevovat rozličné experimenty svého zaměstnavatele v hlavních i vedlejších úkolech. HERNÍ OBSAH: Svět uprostřed budovy: Prozkoumej rozličná prostředí a měnící se architekturu v nepředvídatelném světem, jež se nachází uvnitř rychle se rozvíjející budovy ve městě New York. Flexibilní bojový systém: Definuj vlastní herní styl s nadpřirozenými schopnostmi, vylepšeními a modifikovatelnou výbavou. Prostředí reagující na tvé činy: Užij si dynamickou destrukci prostředí a osvoj si komplexní rituály, s nimiž proměníš své okolí. Realita potkává nevysvětlitelné: Vychutnej si zážitek z místa, kde realita byla poničena silami, jež nejsme schopni pochopit. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Control - popis

Ve hře Control hraješ za mladou ženu Jesse Faden, která se snaží najít odpovědi na své otázky, zatímco získává tajemnou roli tzv. Directora v tajemné bezpečnostní agentuře. Jesse bude muset spolupracovat s jinými agenty, dekódovat šifry a objevovat rozličné experimenty svého zaměstnavatele v hlavních i vedlejších úkolech. HERNÍ OBSAH: Svět uprostřed budovy: Prozkoumej rozličná prostředí a měnící se architekturu v nepředvídatelném světem, jež se nachází uvnitř rychle se rozvíjející budovy ve městě New York. Flexibilní bojový systém: Definuj vlastní herní styl s nadpřirozenými schopnostmi, vylepšeními a modifikovatelnou výbavou. Prostředí reagující na tvé činy: Užij si dynamickou destrukci prostředí a osvoj si komplexní rituály, s nimiž proměníš své okolí. Realita potkává nevysvětlitelné: Vychutnej si zážitek z místa, kde realita byla poničena silami, jež nejsme schopni pochopit.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Control užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Control akční ceny - Levné Control

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Control stojí 599 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Control najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Control najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz