Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Curious Tale of the Stolen Pets VR

Curious Tale of the Stolen Pets VR

Cena:

399 Kč

Koupit za 399 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Curious Tale of the Stolen Pets VR: The Curious Tale of the Stolen Pets Prožijte interaktivní příběh o dětských zázracích! Pomozte svému dědečkovi vyřešit záhadu ukradených zvířátek a prozkoumejte úžasné miniaturní světy vytvořené od základu pro VR. Každý svět je jedinečný, plný interakcí a barvitého života. Dojemný příběh Nechte se vést hlasem svého dědečka, vydejte se zpět na fantaskní dobrodružství ze svého dětství a do světů, které jste spolu vytvářeli. Vraťte se do radostné minulosti a složitého vztahu se svou sestrou. Uvědomíte si věci sami o sobě, na které jste zapomněli už před desítkami let. Poklidné hádanky Pokračujte hrou pomocí řešení odlehčených hádanek za použití rukou: chytejte, strkejte, pouštějte a roztáčejte spoustu interaktivních prvků v každém světě a odhalujte stopy či skrytá zvířátka. Každý svět je plný rušného života. Nejsou zde žádné časové limity. Zůstaňte ve světě, dokud nevyřešíte všechny hádanky, anebo pokračujte dál, až se vám bude chtít. Světy utajených divů Kromě mazl... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Curious Tale of the Stolen Pets VR - popis

The Curious Tale of the Stolen Pets Prožijte interaktivní příběh o dětských zázracích! Pomozte svému dědečkovi vyřešit záhadu ukradených zvířátek a prozkoumejte úžasné miniaturní světy vytvořené od základu pro VR. Každý svět je jedinečný, plný interakcí a barvitého života. Dojemný příběh Nechte se vést hlasem svého dědečka, vydejte se zpět na fantaskní dobrodružství ze svého dětství a do světů, které jste spolu vytvářeli. Vraťte se do radostné minulosti a složitého vztahu se svou sestrou. Uvědomíte si věci sami o sobě, na které jste zapomněli už před desítkami let. Poklidné hádanky Pokračujte hrou pomocí řešení odlehčených hádanek za použití rukou: chytejte, strkejte, pouštějte a roztáčejte spoustu interaktivních prvků v každém světě a odhalujte stopy či skrytá zvířátka. Každý svět je plný rušného života. Nejsou zde žádné časové limity. Zůstaňte ve světě, dokud nevyřešíte všechny hádanky, anebo pokračujte dál, až se vám bude chtít. Světy utajených divů Kromě mazlíčků, kteří potřebují vaši pomoc, obsahuje každý miniaturní svět i tajné mince, které můžete odhalit díky hratelnosti, jež ve VR dosahuje nových výšin: Nakoukněte za zářící sopku, nakloňte se a prozkoumejte vršek chýše anebo prohledejte dno ledového jezera.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Curious Tale of the Stolen Pets VR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Curious Tale of the Stolen Pets VR akční ceny - Levné Curious Tale of the Stolen Pets VR

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Curious Tale of the Stolen Pets VR stojí 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Curious Tale of the Stolen Pets VR najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Curious Tale of the Stolen Pets VR najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz