Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online PS4

Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online PS4

Cena:

1 079 Kč

Koupit za 1 079 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online PS4: Před dávnými věky, kdy byl svět pouze nicotou, bohyně vytvořila Leanverde, strom světa. Mocná pevniny a majestátní oceány se zrodily z kořenů a bohyně pojmenovala tuto zem Alsgard. Alespoň takové je historie MMO světa 4 Goddesses online. Nyní je úkolem hráčů se do tohoto světa přidat a prosekat se hordami nepřátel s cílem porazit krále démonů, který škodí světu. Nikdy nebudete bojovat sami, ve hře naleznete nebezpečné dungeon pro 4 hráče. Vyberte si, kterou postavu chcete ovládat. Připravte si různé schopnosti a vykouzlíte jejich co nejvíce pro použití schopností probuzení. Vyberte si hromady kosmetických úprav, které přidají hrdinou styl. Při hraní s hráči online budou dungeony obtížněji, ale získáte více odměn. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online PS4 - popis

Před dávnými věky, kdy byl svět pouze nicotou, bohyně vytvořila Leanverde, strom světa. Mocná pevniny a majestátní oceány se zrodily z kořenů a bohyně pojmenovala tuto zem Alsgard. Alespoň takové je historie MMO světa 4 Goddesses online. Nyní je úkolem hráčů se do tohoto světa přidat a prosekat se hordami nepřátel s cílem porazit krále démonů, který škodí světu. Nikdy nebudete bojovat sami, ve hře naleznete nebezpečné dungeon pro 4 hráče. Vyberte si, kterou postavu chcete ovládat. Připravte si různé schopnosti a vykouzlíte jejich co nejvíce pro použití schopností probuzení. Vyberte si hromady kosmetických úprav, které přidají hrdinou styl. Při hraní s hráči online budou dungeony obtížněji, ale získáte více odměn.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online PS4 akční ceny - Levné Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online PS4 stojí 1 079 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz