Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Cyberpunk 2077 + steelbook Voodoo Boys

Cyberpunk 2077 + steelbook Voodoo Boys

Cena:

1 799 Kč

Koupit za 1 799 Kč
Dostupnost:
21. 12. 2020

Popis produktu Cyberpunk 2077 + steelbook Voodoo Boys: Každý hráč, který si zakoupí titul Cyberpunk 2077 na PS4 nebo XBOX ONE má možnost BEZPLATNĚ titul upgradovat na Gen5 konzole (tzn. PlayStation 4 -> PlayStation 5 nebo XBOX ONE -> XBOX SERIES X) CYBERPUNK 2077 Night City, Kalifornie. Rok 2077. Svět je zlomen. Jednotky MegaCorps řídí každý aspekt života z obřích věžáků, tyčících se vysoko nad ulicemi města. Ty jsou ovládány pouličními gangy, technologickými podvodníky, pasáky a dalšími kriminálními živly. Mezitím stojí všeobjímající dekadence, sex a pop kultura, mísící se s násilím a zločinem a nesplnitelným slibem Amerického snu. Jsi V - cyberpunk... Akce nebo stealthKaždý úkol budeš moci vyřešit několika způsoby. Vrhneš se do boje, nebo raději své nepřátele zlikviduješ tiše? Náročná témataKromě akce se budou řešit i palčivá témata, související s budoucností lidstva. Z první osobyPohled z vlastních očí tě přesune přímo do středu dění. Začíná nový život Ve světě kyberneticky vylepšených pouličních bojovn... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Cyberpunk 2077 + steelbook Voodoo Boys - popis

Každý hráč, který si zakoupí titul Cyberpunk 2077 na PS4 nebo XBOX ONE má možnost BEZPLATNĚ titul upgradovat na Gen5 konzole (tzn. PlayStation 4 -> PlayStation 5 nebo XBOX ONE -> XBOX SERIES X) CYBERPUNK 2077 Night City, Kalifornie. Rok 2077. Svět je zlomen. Jednotky MegaCorps řídí každý aspekt života z obřích věžáků, tyčících se vysoko nad ulicemi města. Ty jsou ovládány pouličními gangy, technologickými podvodníky, pasáky a dalšími kriminálními živly. Mezitím stojí všeobjímající dekadence, sex a pop kultura, mísící se s násilím a zločinem a nesplnitelným slibem Amerického snu. Jsi V - cyberpunk... Akce nebo stealthKaždý úkol budeš moci vyřešit několika způsoby. Vrhneš se do boje, nebo raději své nepřátele zlikviduješ tiše? Náročná témataKromě akce se budou řešit i palčivá témata, související s budoucností lidstva. Z první osobyPohled z vlastních očí tě přesune přímo do středu dění. Začíná nový život Ve světě kyberneticky vylepšených pouličních bojovníků, hackerů a korporátních zločinců, právě dnes začíná tvůj první krok k možnosti stát se legendou. Z fantasy do sci-fi Od tvůrců ságy Zaklínač přichází sci-fi v otevřeném světě, které se vyznačuje vysokou dávkou temnoty, 80. vizuálem a především uvěřitelným prostředím s vychytanými dialogy. Herní obsah: Hraj jako nájemný zločinec - Staň se kyberpunkerem, městským žoldákem vybaveným kybernetickými vylepšeními, a vybuduj svou legendu v ulicích Night City. Žij ve městě budoucnosti - Vstup do obrovského otevřeného světa Night City – do místa, které zavádí nové standardy grafiky, komplexnosti a hloubky. Ukradni implantát, který zaručuje věčný život - Přijmi tu nejriskantnější zakázku svého života a najdi prototyp implantátu, který je klíčem k nesmrtelnosti.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cyberpunk 2077 + steelbook Voodoo Boys užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Cyberpunk 2077 + steelbook Voodoo Boys akční ceny - Levné Cyberpunk 2077 + steelbook Voodoo Boys

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cyberpunk 2077 + steelbook Voodoo Boys stojí 1 799 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cyberpunk 2077 + steelbook Voodoo Boys najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Cyberpunk 2077 + steelbook Voodoo Boys najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz