DARK SOULS 2 (PS3)

Cena produktu DARK SOULS 2 (PS3) není známa.

 

Popis produktu DARK SOULS 2 (PS3): Dark Souls II je velmi očekávané pokračování hitu z roku 2011 s názvem Dark Souls. Hra si získala širokou škálu fandů, protože jde o unikátní old-school akční RPG. Jedná se totiž o neuvěřitelnou v...  Více informací


DARK SOULS 2 (PS3) - popis

Dark Souls II je velmi očekávané pokračování hitu z roku 2011 s názvem Dark Souls. Hra si získala širokou škálu fandů, protože jde o unikátní old-school akční RPG. Jedná se totiž o neuvěřitelnou výzvou a intenzivní emocionální boj. Připravte se na to, že budete umírat. Hodně umírat!

Co nás čeká?
* Připrav se na smrt ... znovu! Zapojte se do intenzivní akce v obrovském světě s lepší grafikou i zvukem.
* Labyrinty, monstra a bossové! Ponořte se do prostředí téměř fascinujícího. Na každém kroku číhá nebezpečí.
* Smyslové útoky! Připravte se na širokou škála hrozeb, které budou probouzet všechny lidské smysly a fóbie - sluchové halucinace, závratě, strach z velkých výšek, atd.
* Hlubší a temnější! Více možností jak si můžete přizpůsobit zbroje, zbraně i styl hry.
* Vyvíjený multiplayer! Systém více hráčů umožňuje lepší interakci on-line a Vy si tak můžete prožít kooperační i konkurenční hru.

Výrobce Namco
Konzole PlayStation 3
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DARK SOULS 2 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.