Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

DARK SOULS PREPARE TO DIE EDITION (PS3)

DARK SOULS PREPARE TO DIE EDITION (PS3)

Cena produktu DARK SOULS PREPARE TO DIE EDITION (PS3) není známa.

 

Popis produktu DARK SOULS PREPARE TO DIE EDITION (PS3): Dark Souls je RPG hra zasazena do fantasy světa - vytvořena From Software a distribuována Namco Bandai Games. Jedná se o svět plný magie, monster a ztracených duší. Hra je od stejných tvůrců, jako...  Více informací


DARK SOULS PREPARE TO DIE EDITION (PS3) - popis

Dark Souls je RPG hra zasazena do fantasy světa - vytvořena From Software a distribuována Namco Bandai Games. Jedná se o svět plný magie, monster a ztracených duší. Hra je od stejných tvůrců, jako Demons Souls a dle jejího tvůrce Hidetaka Miyazaka Demons Souls nedosahuje ani z poloviny velkoleposti Dark Souls.

Hra je extrémně těžká a je zaměřena na speciální skupinu lidí, kteří rádi tyto výzvy přijímají. Budeme nuceni bojovat a to jak fyzicky, tak i mentálně. Budeme neustále stavěni před rozhodnutí pomoci či zradit, a to vše na úkor postupu nebo kompletní porážky. Titul se zaměřuje hlavně na procházení dungeonů, napětí a strach - navíc, jako u mnoha RPG nové doby, jde o čistě otevřený svět. Dark Souls: Prepare to Die bude zahrnovat také rozšířený PVP mód, jenž hráčům nabídne mnohem bližší způsob svolávání online bitev se svými protivníky a následný nespoutaný boj na život a na smrt, tak, jak si to fanoušci žádali.
Co nás čeká?
* Hardcore RPG, které nebude postrádat temný příběh.
* Herní výzva, jaké čelíme jen zřídka.
* Sposta zbraní a kouzel. Které nám příjdou v boji rozhodně vhod.
* Široká škála bossů, o kterých se rozhodně nudit nebudeme.

Výrobce Namco
Konzole PlayStation 3
Druh RPG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DARK SOULS PREPARE TO DIE EDITION (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.