Darksiders 3

Cena:

399 Kč

Koupit za 399 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Darksiders 3: Zažij epický návrat na apokalypsou zasaženou planetu Zemi s akčním hack-n-slash dobrodružstvím Darksiders III, kde hráči převezmou roli osobité hrdinky jménem FURY na její cestě za dopadením a likvidací bratrstva Seven Deadly Sins. FURY, ta nejvíce nepředvídatelná a tajemná příslušnice společenství jménem Four Horsemen, musí uspět tam, kde mnozí zklamali, aby dokázala obnovit rovnováhu mezi silami, které nyní pustoší planetu Zemi. Hra Darksiders III představuje dlouho očekávanou třetí kapitolu velice oblíbené série Darksiders. HERNÍ OBSAH: Převezmi roli osobité čarodějky FURY, která se může spolehnout jen na svůj bič a magii a jejíž úkolem je obnovit rovnováhu mezi zlem a dobrem. Ovládni magické schopnosti FURY a uvolni tak její rozličné podoby, z nichž každá nabídne jiné zbraně, pohyby a schopnosti. Objevuj otevřený živoucí svět, ve kterém se FURY pohybuje tam a zpět mezi rozličnými prostředími, aby odhalila mnohá temná tajemství. Přemož bratrstvo Seven Deadly ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Darksiders 3 - popis

Zažij epický návrat na apokalypsou zasaženou planetu Zemi s akčním hack-n-slash dobrodružstvím Darksiders III, kde hráči převezmou roli osobité hrdinky jménem FURY na její cestě za dopadením a likvidací bratrstva Seven Deadly Sins. FURY, ta nejvíce nepředvídatelná a tajemná příslušnice společenství jménem Four Horsemen, musí uspět tam, kde mnozí zklamali, aby dokázala obnovit rovnováhu mezi silami, které nyní pustoší planetu Zemi. Hra Darksiders III představuje dlouho očekávanou třetí kapitolu velice oblíbené série Darksiders. HERNÍ OBSAH: Převezmi roli osobité čarodějky FURY, která se může spolehnout jen na svůj bič a magii a jejíž úkolem je obnovit rovnováhu mezi zlem a dobrem. Ovládni magické schopnosti FURY a uvolni tak její rozličné podoby, z nichž každá nabídne jiné zbraně, pohyby a schopnosti. Objevuj otevřený živoucí svět, ve kterém se FURY pohybuje tam a zpět mezi rozličnými prostředími, aby odhalila mnohá temná tajemství. Přemož bratrstvo Seven Deadly Sins a jejich služebníky, mezi nimiž najdeš mystická stvoření, zdegenerované existence a mnoho dalších. Vstup do úžasného světa Darksiders s charakteristickým grafickým stylem - rozlehlá postapokalyptická prostředí zavedou hráče z nebeských výšin až do hlubin samotného pekla, kde vládne naprostý chaos a zlo.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Darksiders 3 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Darksiders 3 akční ceny - Levné Darksiders 3

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Darksiders 3 stojí 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Darksiders 3 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Darksiders 3 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz