Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Darksiders Warmastered Edition

Darksiders Warmastered Edition

Cena:

499 Kč

Koupit za 499 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Darksiders Warmastered Edition: Darksiders: Warmastered Edition Jeden z jezdců Apokalypsy - Válka - je zrazen a pomůže démonům porazit armády Nebes. Nyní je potřeba, aby se vydal na výpravu, která určí osud celého Světa. Grafické zpracování pořádně prokouklo. Válka, první jezdec Apokalypsy, se nechal oklamat zlými silami a rozpoutal válku mezi Nebem a Peklem. V nastalém krveprolití porazily zástupy démonů nebeskou armádu a ovládly Zemi, a Válka proto nyní čelí obvinění z porušení posvátných zákonů. Předstupuje před posvátnou Spálenou radu, která ho kvůli obvinění z těchto zločinů zbaví jeho schopností. "Sekejte, řezejte a provádějte parádní komba. Přepracovaná verze jedné z nejlepších rubaček všech dob opět představí žánr v úchvatném světle a vy si budete přát, aby tato odysea nikdy neskončila!" Akce dostane v novém provedení pořádné grády. Potupený a tváří v tvář smrti dostane Válka šanci vrátit se na Zemi, aby tam našel pravdu a potrestal viníky. Válka, kterého nyní pronásleduje skupina pomstychtivýc... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Darksiders Warmastered Edition - popis

Darksiders: Warmastered Edition Jeden z jezdců Apokalypsy - Válka - je zrazen a pomůže démonům porazit armády Nebes. Nyní je potřeba, aby se vydal na výpravu, která určí osud celého Světa. Grafické zpracování pořádně prokouklo. Válka, první jezdec Apokalypsy, se nechal oklamat zlými silami a rozpoutal válku mezi Nebem a Peklem. V nastalém krveprolití porazily zástupy démonů nebeskou armádu a ovládly Zemi, a Válka proto nyní čelí obvinění z porušení posvátných zákonů. Předstupuje před posvátnou Spálenou radu, která ho kvůli obvinění z těchto zločinů zbaví jeho schopností. "Sekejte, řezejte a provádějte parádní komba. Přepracovaná verze jedné z nejlepších rubaček všech dob opět představí žánr v úchvatném světle a vy si budete přát, aby tato odysea nikdy neskončila!" Akce dostane v novém provedení pořádné grády. Potupený a tváří v tvář smrti dostane Válka šanci vrátit se na Zemi, aby tam našel pravdu a potrestal viníky. Válka, kterého nyní pronásleduje skupina pomstychtivých andělů, musí čelit silám Pekla, navázat křehké spojenectví s démony, které loví, a ve zpustošených troskách Země splnit svůj úkol, aby se pomstil a odčinil své provinění. HERNÍ OBSAH: Apokalyptické schopnosti – Rozpoutejte hněv Války a díky brutálním útokům a nadpřirozeným schopnostem zlikvidujte všechny, kteří se vám postaví do cesty. Epická výprava – Bojujte v pustinách a démony zamořeném podzemí zpustošené Země, kde se odehrává váš úkol plný pomsty a vykoupení. Vývoj postavy – Najděte mocné pradávné relikvie a vylepšujte své zbraně, odemykejte si nové schopnosti a přizpůsobte si styl hry Remasterovaná verze nabídne plynulou hratelnost v 60 FPS na platformách PS4, Xbox One a PC.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Darksiders Warmastered Edition užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Darksiders Warmastered Edition akční ceny - Levné Darksiders Warmastered Edition

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Darksiders Warmastered Edition stojí 499 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Darksiders Warmastered Edition najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Darksiders Warmastered Edition najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz