DayZ

Cena:

999 Kč

Koupit za 999 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu DayZ: DayZ je napínavá, nemilosrdná online hra s otevřeným světem, ve které mají všichni hráči stejný cíl – přežít, jak nejdéle to bude možné, a to za jakoukoliv cenu. Vydej se zkoumat nelítostnou, postapokalyptickou krajinu a bojuj o život s až šedesáti hráči na jednom serveru – v prostředí, ve kterém nakažená horda zombií je jenom jednou z mnoha věcí, které tě mohou zabít. Hlad, infekce, ztráta krve nebo ostatní hráči – to vše může udělat z každého dne tvůj poslední. Pokusíš se přežít na vlastní pěst, nebo se spojíš s ostatními a budete bojovat proti nepřátelskému světu společně? Tohle je DayZ, tohle je tvůj příběh. Za jakoukoliv cenu přežij co nejdéle v nepřátelském prostředí. Zkoumej věrně zpracovaný otevřený svět Černarusi o rozloze 230 kilometrů čtverečních ručně vytvořeného území, čerpajícího inspiraci ze skutečných míst. Nech se pohltit napínavým, emocionálním dějem stavějícím na nepředvídatelných interakcích šedesáti hráčů na jednom serveru, z nichž každý bojuje... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

DayZ - popis

DayZ je napínavá, nemilosrdná online hra s otevřeným světem, ve které mají všichni hráči stejný cíl – přežít, jak nejdéle to bude možné, a to za jakoukoliv cenu. Vydej se zkoumat nelítostnou, postapokalyptickou krajinu a bojuj o život s až šedesáti hráči na jednom serveru – v prostředí, ve kterém nakažená horda zombií je jenom jednou z mnoha věcí, které tě mohou zabít. Hlad, infekce, ztráta krve nebo ostatní hráči – to vše může udělat z každého dne tvůj poslední. Pokusíš se přežít na vlastní pěst, nebo se spojíš s ostatními a budete bojovat proti nepřátelskému světu společně? Tohle je DayZ, tohle je tvůj příběh. Za jakoukoliv cenu přežij co nejdéle v nepřátelském prostředí. Zkoumej věrně zpracovaný otevřený svět Černarusi o rozloze 230 kilometrů čtverečních ručně vytvořeného území, čerpajícího inspiraci ze skutečných míst. Nech se pohltit napínavým, emocionálním dějem stavějícím na nepředvídatelných interakcích šedesáti hráčů na jednom serveru, z nichž každý bojuje o vlastní přežití. Poznej širokou škálu komplexních mechanismů her žánru „survival“ – lovem zvěře a výrobou předmětů počínaje a propracovanou simulací zranění a nakažlivými chorobami konče. Přežij tváří v tvář nebezpečnému prostředí s dynamickým počasím, ve kterém se pohybují nejenom nakažení obyvatelé Černarusi, ale také predátoři z říše zvířat. S pomocí vozidel cestuj krajinou nebo převážej materiál z místa na místo. Perzistentní servery s komplexní správou předmětů a možností stavět improvizované základny. Intenzivní, věrně zpracované souboje na dálku i na blízko. Plynulé ovládání postavy využívající výhod detailního animačního systému.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DayZ užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější DayZ akční ceny - Levné DayZ

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DayZ stojí 999 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DayZ najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

DayZ najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz