DCL: The Game PS4

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu DCL: The Game PS4: Inovativní, soutěživý, rychlý týmový sport spojuje digitální a sportovní svět. Oslovením mladých lidí (v těle i mysli), zažijte létání z blízka s unikátní dronovou show a podívejte se jak se rozdíly mezi virtuálním světem a realitou nejednoznačné. Létejte na neuvěřitelných dronových závodních tratích na světě. DCL-The Game je oficiální hra Drone Champions League, přední série pro profesionální drone závodní týmy. Soutěžící v nejvyšším režimu mohou dokázat své letecké schopnosti na kvalifikaci pro DCL Draft Selection a soutěží v reálných závodních sériích. Naučte se ovládat herního drone předtím než použijete vaše schopnosti v reálném světě. DCL The game je modelována podrobně na základě chování reálných dronů-tak podobně, že top piloti ve hře, dokáží soupeřit v DCL Draft Selection, kde piloti budou vybrán do reálných týmů soutěžících v DCL. 4 odlišné letecké režimy: Arkádový režim je perfektní pro začátečníky, díky automatizované kontrole výšky a zjednodušeném ovládání. GPS režim l... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

DCL: The Game PS4 - popis

Inovativní, soutěživý, rychlý týmový sport spojuje digitální a sportovní svět. Oslovením mladých lidí (v těle i mysli), zažijte létání z blízka s unikátní dronovou show a podívejte se jak se rozdíly mezi virtuálním světem a realitou nejednoznačné. Létejte na neuvěřitelných dronových závodních tratích na světě. DCL-The Game je oficiální hra Drone Champions League, přední série pro profesionální drone závodní týmy. Soutěžící v nejvyšším režimu mohou dokázat své letecké schopnosti na kvalifikaci pro DCL Draft Selection a soutěží v reálných závodních sériích. Naučte se ovládat herního drone předtím než použijete vaše schopnosti v reálném světě. DCL The game je modelována podrobně na základě chování reálných dronů-tak podobně, že top piloti ve hře, dokáží soupeřit v DCL Draft Selection, kde piloti budou vybrán do reálných týmů soutěžících v DCL. 4 odlišné letecké režimy: Arkádový režim je perfektní pro začátečníky, díky automatizované kontrole výšky a zjednodušeném ovládání. GPS režim letí jako váš standardní kamerový dron, s stabilizačním a výškovým ovládáním. Angle režim, také zvaný i stabilizovaný režim na některých modelech je dostupný na většině amatérských závodních Dron. Acro režim dává pilotovi více kontroly, takto se chovají reálné drone, kde freestyle piloti jejich kontrolují. Herní režimy: free fight, time attack a online multiplayer (až do 30 hráčů). Vyberte si z 27 různých tratí od Turínu, Simatai, Laax, po mnoho dalších reálných závodních lokaci a několik fantasy tratí. A přijde toho ještě víc. Vyberte si ze 3 unikátních fyzických přednastavení pro váš dron: lehká váha, DC19-Standard a těžká váha pro dosti rozdílné chování letů. Vysoce realistická letecká fyzika v těchto 3 nastaveních udržují soutěž vyrovnanou. Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby PlayStation Plus!Online multiplayer vyžaduje připojení k síti internet!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DCL: The Game PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější DCL: The Game PS4 akční ceny - Levné DCL: The Game PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DCL: The Game PS4 stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DCL: The Game PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

DCL: The Game PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz