Dead Island

Cena:

299 Kč

Koupit za 299 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Dead Island: Dead Island je akční hororová adventura od společnosti Techland. Tvůrci se zaměřili hlavně na realistické pojetí hororu a výzvu, kterou hra díky tomu představuje. Přežití na ostrově zamořeného zombíky, s důrazem na boj z blízka, to nebude nijak jednoduchá záležitost. Fiktivní ostrov Banoi leží kousíček od popřeží přímořského státu Papua-Nová Guinea. Vyhlášený ráj. Místo nedotčené civilizací - malý kousek nebe na zemi. Cestovní kanceláře nabízí lukrativní pobyty v malebném tropickém podnebí a letoviska tak praskají ve švech. Zajímavá dovolená, říkáte si? Tak o tom si nechejte zdát. Něco se totiž šeredně nepovedlo. Teror. Násilí. Šílenství. Zmatek. Potoky krve. Ráj vzhůru nohama. Tropický ostrov se po podivném rozmachu epidemie ponořil do tmy. Z malého kousku nebe na zemi se stal velký kus totálního chaosu uprostřed oceánu. Jedinou šancí hráče v tomhle světě, kde dostává smrt nový rozměr, je bojovat o holý život a najít způsob, jak z ostrova pryč. Realistický bojový systém zaj... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Dead Island - popis

Dead Island je akční hororová adventura od společnosti Techland. Tvůrci se zaměřili hlavně na realistické pojetí hororu a výzvu, kterou hra díky tomu představuje. Přežití na ostrově zamořeného zombíky, s důrazem na boj z blízka, to nebude nijak jednoduchá záležitost. Fiktivní ostrov Banoi leží kousíček od popřeží přímořského státu Papua-Nová Guinea. Vyhlášený ráj. Místo nedotčené civilizací - malý kousek nebe na zemi. Cestovní kanceláře nabízí lukrativní pobyty v malebném tropickém podnebí a letoviska tak praskají ve švech. Zajímavá dovolená, říkáte si? Tak o tom si nechejte zdát. Něco se totiž šeredně nepovedlo. Teror. Násilí. Šílenství. Zmatek. Potoky krve. Ráj vzhůru nohama. Tropický ostrov se po podivném rozmachu epidemie ponořil do tmy. Z malého kousku nebe na zemi se stal velký kus totálního chaosu uprostřed oceánu. Jedinou šancí hráče v tomhle světě, kde dostává smrt nový rozměr, je bojovat o holý život a najít způsob, jak z ostrova pryč. Realistický bojový systém zajistí, že každý souboj pro vás bude jedinečným zážitkem. Jako zbraň bude možné použít cokoliv – od kořene kokosové palmy až po motorovou pilu. Hra také obsahuje RPG prvky, takže vaše důležitá rozhodnutí ovlivní vše kolem vás. V boji budete využívat různá chování soupeřů a herního fyzikálního modelu. Další zajímavostí jsou modifikovatelné zbraně. Co nás čeká? Hru si můžeme užít kooperativně až ve čtyřech lidech. Vylepšování zbraní – upgradujte mačetu na mačeto-plamenometné zubaté ostří. RPG elementy - zvětšování síly, odolnosti nebo třeba rychlosti. Realistické reakce nepřátel na zásah – věrný model poškození těla, zobrazující poškozenou kůži, svaly, kosti a i vyhřezlé vnitřnosti. Živý a dynamicky se měnící ekosystém, který se bude měnit v závislosti na šíření epidemie. Realistické a spontánní chování NPC, – jak se budete chovat vy k nim, budou se chovat oni k vám. Ne-lineární hratelnost – prozkoumat celý ostrov budete moci i s pomocí různých dopravních prostředků. Dálším důležitým faktorem je svoboda ve výběru story-úkolů, bude naprosto lhostejné v jakém pořadí budete plnit úkoly nutné pro dohrání hry. Věrné fyzikální modely plyných,kapalných, energetických i pevných látek.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dead Island užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Dead Island akční ceny - Levné Dead Island

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dead Island stojí 299 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dead Island najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Dead Island najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz