Dead or School PS4

Cena:

669 Kč

Koupit za 669 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Dead or School PS4: Zombíci porazili město Tokyo. V beznaději, v podzemních úkrytech, lidé se snažili přežít. Hisako, dívka které vyrostlo v podzemí, slyšela o slově "škola" od jejího babičky. Škola je místo, kde děti se hrají a učí. Je to rájem pro mladé lidi. Nejlepším místem kde mohou strávit své mládí. Hisako snila o této "škole", a jednoho dne, šla podzemním vlakem na povrch. Co ji tam ale čeká? Zoufalství. Poražte nepřátel, vylepšete si postavu. Posbírejte věci, vytvořte si nejlepší zbraně! Tato hra je kombinací mezi Hack and Slash a dívčí akcí! Získejte výzbroj různými způsoby jakými jsou například peníze, součástky, rozložením zbraní. Sbírejte části, upravte si zbraně a vylepšete si vaše schopnosti. Nekonečné možnosti díky kterým si vylepšíte výstroj. Získejte nové unikátní schopnosti kombinováním jiných dovedností, každá vaše postava bude jiná. Posbírejte různé předměty roztroušené hrou a vylepšete si tím vaši sílu. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Dead or School PS4 - popis

Zombíci porazili město Tokyo. V beznaději, v podzemních úkrytech, lidé se snažili přežít. Hisako, dívka které vyrostlo v podzemí, slyšela o slově "škola" od jejího babičky. Škola je místo, kde děti se hrají a učí. Je to rájem pro mladé lidi. Nejlepším místem kde mohou strávit své mládí. Hisako snila o této "škole", a jednoho dne, šla podzemním vlakem na povrch. Co ji tam ale čeká? Zoufalství. Poražte nepřátel, vylepšete si postavu. Posbírejte věci, vytvořte si nejlepší zbraně! Tato hra je kombinací mezi Hack and Slash a dívčí akcí! Získejte výzbroj různými způsoby jakými jsou například peníze, součástky, rozložením zbraní. Sbírejte části, upravte si zbraně a vylepšete si vaše schopnosti. Nekonečné možnosti díky kterým si vylepšíte výstroj. Získejte nové unikátní schopnosti kombinováním jiných dovedností, každá vaše postava bude jiná. Posbírejte různé předměty roztroušené hrou a vylepšete si tím vaši sílu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dead or School PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Dead or School PS4 akční ceny - Levné Dead or School PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dead or School PS4 stojí 669 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dead or School PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Dead or School PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz