Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Dead Rising 4: Frank's Big Package

Dead Rising 4: Frank's Big Package

Cena:

399 Kč

Koupit za 399 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Dead Rising 4: Frank's Big Package: Speciální vydání Dead Rising 4: Frank's Big Package obsahuje: Základní hru Dead Rising 4 Všechny doposud vydané herní přídavky: Stocking Stuffer Holiday Pack Frank Rising Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf Veškerý doposud vydaný bonusový obsah: Street Fighter Outfit Pack My Bloody Valentine Pack Capcom Heroes Candy Cane Crossbow Slicecycle Sir-Ice-A-Lot Ugly Winter Sweater X-Fists V Dead Rising 4 se hráči ocitnou uprostřed sezónních oslav města Willamette ve státu Colorado a stanou se svědky propuknutí záhadné nákazy, jejíž epicentrum je lokalizováno v nákupním středisku Willamette Memorial Megaplex Mall a dochází k jejímu rychlému šíření okolním městem. Reportér Frank West se vrací zpět po 16 letech po událostech, které se odehrály v Dead Rising. Frank, obyčejný chlap, který se našel v neobyčejných situacích, se pouští do hledání pravdy ohledně vládního spiknutí, které je zodpovědné za propuknutí nákazy. Frank se musí pokusit odhalit pravdu dříve, než... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Dead Rising 4: Frank's Big Package - popis

Speciální vydání Dead Rising 4: Frank's Big Package obsahuje: Základní hru Dead Rising 4 Všechny doposud vydané herní přídavky: Stocking Stuffer Holiday Pack Frank Rising Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf Veškerý doposud vydaný bonusový obsah: Street Fighter Outfit Pack My Bloody Valentine Pack Capcom Heroes Candy Cane Crossbow Slicecycle Sir-Ice-A-Lot Ugly Winter Sweater X-Fists V Dead Rising 4 se hráči ocitnou uprostřed sezónních oslav města Willamette ve státu Colorado a stanou se svědky propuknutí záhadné nákazy, jejíž epicentrum je lokalizováno v nákupním středisku Willamette Memorial Megaplex Mall a dochází k jejímu rychlému šíření okolním městem. Reportér Frank West se vrací zpět po 16 letech po událostech, které se odehrály v Dead Rising. Frank, obyčejný chlap, který se našel v neobyčejných situacích, se pouští do hledání pravdy ohledně vládního spiknutí, které je zodpovědné za propuknutí nákazy. Frank se musí pokusit odhalit pravdu dříve, než padne za oběť některému z tisíců zombíků neotřelého vzhledu a inteligence.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dead Rising 4: Frank's Big Package užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Dead Rising 4: Frank's Big Package akční ceny - Levné Dead Rising 4: Frank's Big Package

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dead Rising 4: Frank's Big Package stojí 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dead Rising 4: Frank's Big Package najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Dead Rising 4: Frank's Big Package najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz