Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Deadlight Director's Cut

Deadlight Director's Cut

Cena:

299 Kč

Koupit za 299 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Deadlight Director's Cut: Deadlight Director's Cut Armáda zombíků zcela ovládla ulice kdysi rušného města. Vy, coby jeden z přeživších, se vydáte splnit nesplnitelný úkol. Píše se rok 1986. Tajemná virová nákaza zdecimovala populaci a obyvatele města Seattle proměnila v armádu nemrtvých. Vy, Randall Wayne, otec rodiny, se snažíte vyhledat vaše nejbližší. Při tomto nelehkém úkolu budete muset čelit mnoha nebezpečím, nejen od samotných zombíků, kteří vás jedním kousnutím promění na jednoho z nich, ale i od samotného prostředí města, které ve svých doutnajících sutinách skrývá nejednu důmyslnou a smrtící past. Souboje jsou vždy pořádně adrenalinové. Deadlight umně kombinuje prvky survival hororu s fortelnou plošinovkou, ve které se pořád něco děje. Výsledkem je unikátní kombinace, která zaujme. Pokud se ve hrách rádi plížíte ve snaze co možná nejvíce se vyvarovat soubojů, Deadlight vás nezklame. Jako tichý stín se budete moci nepozorovaně dostat přes vaše nepřátele a boj budete brát pouze jako posled... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Deadlight Director's Cut - popis

Deadlight Director's Cut Armáda zombíků zcela ovládla ulice kdysi rušného města. Vy, coby jeden z přeživších, se vydáte splnit nesplnitelný úkol. Píše se rok 1986. Tajemná virová nákaza zdecimovala populaci a obyvatele města Seattle proměnila v armádu nemrtvých. Vy, Randall Wayne, otec rodiny, se snažíte vyhledat vaše nejbližší. Při tomto nelehkém úkolu budete muset čelit mnoha nebezpečím, nejen od samotných zombíků, kteří vás jedním kousnutím promění na jednoho z nich, ale i od samotného prostředí města, které ve svých doutnajících sutinách skrývá nejednu důmyslnou a smrtící past. Souboje jsou vždy pořádně adrenalinové. Deadlight umně kombinuje prvky survival hororu s fortelnou plošinovkou, ve které se pořád něco děje. Výsledkem je unikátní kombinace, která zaujme. Pokud se ve hrách rádi plížíte ve snaze co možná nejvíce se vyvarovat soubojů, Deadlight vás nezklame. Jako tichý stín se budete moci nepozorovaně dostat přes vaše nepřátele a boj budete brát pouze jako poslední východisko. Díky příběhu, který velice rychle odsýpá a zároveň klade důraz na realističnost celého zážitku se budete cítit, jako byste zombie apokalypsu zažívali na vlastní kůži. Neotřelé zpracování podpoří atmosféru. HERNÍ OBSAH: Bojujte se zombíky, nebo před nimi utečte v intenzivních sekcích plných plošinovkového skákání. Vciťte se do příběhu Randalla, který hledá svou rodinu v troskách zničeného Seattlu. Vychutnejte si vylepšené ovládání a animace ve speciální Režisérské edici. Bojujte o život v novém módu, nazvaném Survival Arena. Používejte nové zbraně a taktiky, abyste přežili proti vlnám krvelačných zombies. Své skóre si postupně můžete snadno poměřit s přáteli díky přítomnosti žebříčků.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Deadlight Director's Cut užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Deadlight Director's Cut akční ceny - Levné Deadlight Director's Cut

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Deadlight Director's Cut stojí 299 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Deadlight Director's Cut najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Deadlight Director's Cut najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz