Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Defender of The Crown (Xbox)

Defender of The Crown (Xbox)

Cena produktu Defender of The Crown (Xbox) není známa.

 

Popis produktu Defender of The Crown (Xbox): Robin Hood – Defender Of the Crown je remake původní koncepce hry Defender of the Crown, přičemž nyní jde o unikátní kombinaci strategické a akční části hry. Strategie je taková, že by mělo dojít ...  Více informací


Defender of The Crown (Xbox) - popis

Robin Hood – Defender Of the Crown je remake původní koncepce hry Defender of the Crown, přičemž nyní jde o unikátní kombinaci strategické a akční části hry. Strategie je taková, že by mělo dojít k ustálení ve sjednocení středověké Anglie, ke střádání peněz pro návrat krále Richarda a bojovat se všemi, kteří si činí neoprávněně nároky na peníze. Vžijete se tak do kůže zbojníka Robina Hooda a jeho přátel, kteří budou chránit zemi před nepřáteli. V akční části hry na vás čeká šermování, turnaje a přepady v lese. Zajímavé je rovněž dobývání hradů.

Výrobce Strategie
Konzole Game Boy Advance

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Defender of The Crown (Xbox) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.