Descenders PS4

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Descenders PS4: Descenders je extrémní downhill freeriding pro moderní éru, s procedurálně generovanými světy, kde chyby mají skutečné následky. Vedete svůj tým ke slávě a stanete se dalším legendárním Descenderem? Při každé hře se dostanete k různým skokům, dostanete se na různé sjezdovky a kopce. Ovládejte každý jemný pohyb jezdce pomocí důkladného fyzického systému. Získejte speciální mutátory pokaždé, kdy hráte a zjistěte, které schopnosti nejlepší fungují pro Váš styl ježdění. Plně vybavený online systém reputace Vám umožní předvést svou hodnotu a vydělat si na nová kola a díly. Vydavatelé navazali partnerství s drum & bass label Liquicity, aby Vám poskytli perfektní soundtrack pro ještě lepší zážitek z hor. Dokážete přežít hru v jednom běhu a dostat se v žebříčku k legendárním Descenderem?V Descenders je Váš tým Váš život. Když si vyberete stranu - Enemy, Arboreal anebo Kinetic - budete skákat spolu s ostatními hráči, kteří si vyberou tu jistou stranu jako Vy. Popadněte kolo, vyberte si tý... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Descenders PS4 - popis

Descenders je extrémní downhill freeriding pro moderní éru, s procedurálně generovanými světy, kde chyby mají skutečné následky. Vedete svůj tým ke slávě a stanete se dalším legendárním Descenderem? Při každé hře se dostanete k různým skokům, dostanete se na různé sjezdovky a kopce. Ovládejte každý jemný pohyb jezdce pomocí důkladného fyzického systému. Získejte speciální mutátory pokaždé, kdy hráte a zjistěte, které schopnosti nejlepší fungují pro Váš styl ježdění. Plně vybavený online systém reputace Vám umožní předvést svou hodnotu a vydělat si na nová kola a díly. Vydavatelé navazali partnerství s drum & bass label Liquicity, aby Vám poskytli perfektní soundtrack pro ještě lepší zážitek z hor. Dokážete přežít hru v jednom běhu a dostat se v žebříčku k legendárním Descenderem?V Descenders je Váš tým Váš život. Když si vyberete stranu - Enemy, Arboreal anebo Kinetic - budete skákat spolu s ostatními hráči, kteří si vyberou tu jistou stranu jako Vy. Popadněte kolo, vyberte si tým a pokuste se žít podle legendy Vašeho Descendera. Připojíte sa k těžkopádnou, trikově-šílenou řadou Team Enemy, zdatným offroadovým stylem Team Arboreal anebo k vysoce-oktanovému rychlostnímu týmu Team Kinetic? Noste hrdě dres svého týmu a získejte exkluzivní vybavení pro svůj tým. Exkluzivní ceny se udělují týmu s nejvyšší reputací. Získejte přístup k exkluzivnímu kanálu Vašeho týmu na serveru Descenders Discord.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Descenders PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Descenders PS4 akční ceny - Levné Descenders PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Descenders PS4 stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Descenders PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Descenders PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz