Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Destiny Limited Edition (PS4)

Destiny Limited Edition (PS4)

Cena produktu Destiny Limited Edition (PS4) není známa.

 

Popis produktu Destiny Limited Edition (PS4): Destiny je revoluční first-person střílečka vyvinutá studiem Bungie, tvůrci veleúspěšné série Halo®. Vstupte do zcela nového universa a staňte se obráncem posledního lidského města na Zemi, jenž b...  Více informací


Destiny Limited Edition (PS4) - popis

Destiny je revoluční first-person střílečka vyvinutá studiem Bungie, tvůrci veleúspěšné série Halo®. Vstupte do zcela nového universa a staňte se obráncem posledního lidského města na Zemi, jenž bylo zachráněno během mimozemské invaze jakousi tajuplnou lodí. Navíc síly vycházející z této lodí poskytují lidem ve městě speciální schopnosti. Při hraní si vyberte jednu ze tří profesí Hunter, Titan nebo Warlock - a vydejte se zkoumat starobylé ruiny naší sluneční soustavy jakožto i bojovat proti mimozemským okupantům. Hra je mixem single a multiplayeru. Můžete tedy celou hrou projít sami nebo se postupně připojovat k událostem pro více hráčů. Největší zábavou tak je co-op multiplayer s vašimi přáteli!

Hra vyžaduje neustálé připojení k internetu.
Co nás čeká?
* First-person střílečka.
* Post-apokalyptický vesmír, ve kterém se dynamicky střídá denní doba i efekty počasí.
* Nejde však o běžnou online hru, spíše než to by se dala hra označit jako „střílečka ve sdíleném světě" a to vše bez nějakých bez měsíčních poplatků.
* Záchrana od vesmírného Cestovatele, jehož ochranu symbolizuje obrovský orb nad hlavní a jediným městem lidí. Hráč je poslední nadějí lidské rasy a musí zvrátit osud.
* Navštívíte řadu okolních planet, příběh čerpá ze skutečných reálií, které si upravuje do své představy budoucnosti.
* Nepřátelé po sobě zanechají řadu zajímavých předmětů a dovolí tak postupné vylepšování vaší postavy. Sdílený svět s mnoha hráči přináší doposud zcela nevídané situace.
* Hluboko zakořeněné rozhodovací mechanismy nechávají hru žít vlastním životem.

Výrobce Active
Konzole PlayStation 4
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Destiny Limited Edition (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.