Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Destroy all Humans! XBOX ONE

Destroy all Humans! XBOX ONE

Cena:

889 Kč

Koupit za 889 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Destroy all Humans! XBOX ONE: "První oběť války je vždy pravda". Nebo Bessie, kráva. A vy jste o tom věděli, že? Jsou reální, jsou zlí a jsou tu aby ovládli naši planetu. Ne, ne krávy, mimozemšťané. Ano, je to tak, invaze Země již začala, mimozemšťané jsou mezi námi! Tedy, 1 mimozemšťan abychom byli přesní: Crypto 137, bojovník Furon impéria, přišel zachránit svůj lid tím, že uhm ... vytahuje DNA z mozků. Z vašeho například. Přirozeně, jedinec nemůže správně podmanit podřadnou živou formu bez rozsáhlého použití Zap-o-Matic, Disintegrator Ray a notoricky známého Anal Probe Gun. A pokud to nestačí, Crypto může vždy zničit vše co vidí s jeho UFO těžkými zbraněmi. Destroy All Humans! je ve vývoji pro PlayStation 4 a Xbox One. Je to kompletní remake 2005 kultovní klasiky, za použití Unreal Enginu 4 dává novým i starým fanouškům nejlepší vypadající invazi Země dosud. THQ Nordic High Command radí všem občanům aby zůstali v klidu a přestali klást odpor. Co by mělo zůstat jako bylo doposud? Unikátní příběh mimozemské i... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Destroy all Humans! XBOX ONE - popis

"První oběť války je vždy pravda". Nebo Bessie, kráva. A vy jste o tom věděli, že? Jsou reální, jsou zlí a jsou tu aby ovládli naši planetu. Ne, ne krávy, mimozemšťané. Ano, je to tak, invaze Země již začala, mimozemšťané jsou mezi námi! Tedy, 1 mimozemšťan abychom byli přesní: Crypto 137, bojovník Furon impéria, přišel zachránit svůj lid tím, že uhm ... vytahuje DNA z mozků. Z vašeho například. Přirozeně, jedinec nemůže správně podmanit podřadnou živou formu bez rozsáhlého použití Zap-o-Matic, Disintegrator Ray a notoricky známého Anal Probe Gun. A pokud to nestačí, Crypto může vždy zničit vše co vidí s jeho UFO těžkými zbraněmi. Destroy All Humans! je ve vývoji pro PlayStation 4 a Xbox One. Je to kompletní remake 2005 kultovní klasiky, za použití Unreal Enginu 4 dává novým i starým fanouškům nejlepší vypadající invazi Země dosud. THQ Nordic High Command radí všem občanům aby zůstali v klidu a přestali klást odpor. Co by mělo zůstat jako bylo doposud? Unikátní příběh mimozemské invaze 50. let a legendární dialogy plné výstředního humoru. Co se vylepšilo? Crypto je obratnější než dříve, jeho vzdušné bojové dovednosti byly vylepšeny, jeho psychické schopnosti mohou být nyní použity ve velkolepé souhře s jeho zbraněmi. A nová psychokineze-představovali jste si co by se stalo kdyby Jedi měl dítě s Goat Simulátorem? Nemáte za co, za tento mentální obraz. Kultovní klasika se vrací! Terorizujte lidí Země z roku 1950 v roli špatného mimozemšťana Crypta-137. Získejte DNA a způsobte pád vlády USA v remaku legendární mimozemské akční adventuře. Vyhlaďte slabých lidí za použití výběru mimozemských zbraní a psychických schopností. Zredukujte jejich města na prach s vaším létajícím talířem! Jeden obrovský krok na lidstvo! Zažijte zlověstnou stránku příběhu mimozemské invaze 50. let. (Znovu) Objevte proč tato hra je považována za jednu z nejvtipnějších her vytvořených dosud. Verne přestavěn od základů v nové galaktické slávě. Užijte si Cryptove unikátní zbraně jako Anal Probe Gun. Předstírejte, že jste patetický člověk abyste infiltrovali jejich křehkou demokracii. Použijte psychokineze abyste je vyhodili do vzduchu nebo jejich bombardujte náhodnými objekty. Volně přejíždějte městy USA 50. let za použití vašeho jetpacku. Smažte lidskou primitivní architekturu s vaším létajícím talířem. Obsahuje obnovenou, velmi povrávanú, nikdy neviděnou ztracenou misi Arey 42!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Destroy all Humans! XBOX ONE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Destroy all Humans! XBOX ONE akční ceny - Levné Destroy all Humans! XBOX ONE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Destroy all Humans! XBOX ONE stojí 889 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Destroy all Humans! XBOX ONE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Destroy all Humans! XBOX ONE najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz