Destruction AllStars

Cena:

2 149 Kč

Koupit za 2 149 Kč
Dostupnost:
13. 8. 2021

Popis produktu Destruction AllStars: Ovládněte arénu pomocí perfektního načasování, taktiky a zručností se svým vozidlem, ktoré způsobí obrovské škody a devastaci v zářivých arénách po celém světě. Užijte si destrukční arkádové závody s názvem Destruction AllStars. Hra v soubojích kombinuje prvky destruction derby a souboje tváří v tvář. Výsledkem je tak dechberoucí hardcore destrukční zážitek, ve kterém se proti sobě potká šest postav, které si neberou žádné servítky! V momentě, kdy se Vaše nádherné vozidlo přemění na kus šrotu, můžete vystoupit, nebo se vyplazit ze zbytku svého auta a volně běhat po aréně, vyhýbat se všude se řítícím vozidlům a vlastnoručně porážet protivníků, kteří jsou také bez auta. Překážky a pasti, kterým se musíš vyhnout je v aréně množství. Užijte si velkolepý prvotřídní sport pro nebezpečné řidiče! > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Destruction AllStars - popis

Ovládněte arénu pomocí perfektního načasování, taktiky a zručností se svým vozidlem, ktoré způsobí obrovské škody a devastaci v zářivých arénách po celém světě. Užijte si destrukční arkádové závody s názvem Destruction AllStars. Hra v soubojích kombinuje prvky destruction derby a souboje tváří v tvář. Výsledkem je tak dechberoucí hardcore destrukční zážitek, ve kterém se proti sobě potká šest postav, které si neberou žádné servítky! V momentě, kdy se Vaše nádherné vozidlo přemění na kus šrotu, můžete vystoupit, nebo se vyplazit ze zbytku svého auta a volně běhat po aréně, vyhýbat se všude se řítícím vozidlům a vlastnoručně porážet protivníků, kteří jsou také bez auta. Překážky a pasti, kterým se musíš vyhnout je v aréně množství. Užijte si velkolepý prvotřídní sport pro nebezpečné řidiče!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Destruction AllStars užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Destruction AllStars akční ceny - Levné Destruction AllStars

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Destruction AllStars stojí 2 149 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Destruction AllStars najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Destruction AllStars najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz