Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Deus Ex Human Revolution (Xbox 360)

Deus Ex Human Revolution (Xbox 360)

Cena produktu Deus Ex Human Revolution (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Deus Ex Human Revolution (Xbox 360): Deus Ex: Human Revolution navazuje na úspěšné tituly Deus EX and Deus Ex: Invisible War jako třetí pokračování téhle sci-fi akční série. Když speciální jednotky zabijí vědce, je Adam najat, aby ja...  Více informací


Deus Ex Human Revolution (Xbox 360) - popis

Deus Ex: Human Revolution navazuje na úspěšné tituly Deus EX and Deus Ex: Invisible War jako třetí pokračování téhle sci-fi akční série. Když speciální jednotky zabijí vědce, je Adam najat, aby jako strážce ochraňoval jednu z nejvíce experimentálních biotechnologických firem v Americe. Vše, co si ale myslel, že ví o své práci, se změnilo. V době, kdy vědecké pokroky běžně vytváří ze sportovců, vojáků a špionů super pokročilé bytosti, někdo se velmi usilovně snaží, aby se lidstvo vyvíjelo velmi konkrétní cestou. Musíte zjistit, proč - protože rozhodnutí, která uděláte a volby, které učiníte, budou tím jediným, co může určit budoucnost lidstva.:
Deus Ex Human Revolution -

Výrobce Eidos
Konzole Xbox 360
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Deus Ex Human Revolution (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.