Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Devil May Cry 5 (Special Edition)

Devil May Cry 5 (Special Edition)

Cena:

1 669 Kč

Koupit za 1 669 Kč
Dostupnost:
4. 1. 2021

Popis produktu Devil May Cry 5 (Special Edition): Devil May Cry 5 Special Edition přichází s množstvím nového obsahu a herních režimů poháněných novou generací konzolí, taktéž s velmi vyžadovanou hratelnou postavou Virgili!Zcela nový díl do legendární akční série přichází! Čeká na vás klasická směs rychlé akce a nadpozemských, a originálních postav, kterými se série peslávila. Prošly celé roky od kdy na zem vstoupili pekelné legie ale začíná se nová démonická invaze a poslední naděje lidstva leží v rukou tří lovců démonů, každý nabízí radikálně rozdílný styl hraní. Lovci jsou spojeni osudem a touhou po pomstě, lovci se musí postavit i vlastním vnitřním démonům pokud chtějí přežít. Kvalita, kterou znáte se vrací v najprehnanejšom, technicky náročném a zcela šíleném zážitku této generace.Série, která prodala 16 milionů jednotek se vrací s originálním režisérem Hideaki Itusnom. Démonická invaze začíná po tom jak ve městě Red Grave City začnou klíčit semínka démonského stromu.Pekelné běsnění přiláká mladého lovce démonů, Nera, který j... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Devil May Cry 5 (Special Edition) - popis

Devil May Cry 5 Special Edition přichází s množstvím nového obsahu a herních režimů poháněných novou generací konzolí, taktéž s velmi vyžadovanou hratelnou postavou Virgili!Zcela nový díl do legendární akční série přichází! Čeká na vás klasická směs rychlé akce a nadpozemských, a originálních postav, kterými se série peslávila. Prošly celé roky od kdy na zem vstoupili pekelné legie ale začíná se nová démonická invaze a poslední naděje lidstva leží v rukou tří lovců démonů, každý nabízí radikálně rozdílný styl hraní. Lovci jsou spojeni osudem a touhou po pomstě, lovci se musí postavit i vlastním vnitřním démonům pokud chtějí přežít. Kvalita, kterou znáte se vrací v najprehnanejšom, technicky náročném a zcela šíleném zážitku této generace.Série, která prodala 16 milionů jednotek se vrací s originálním režisérem Hideaki Itusnom. Démonická invaze začíná po tom jak ve městě Red Grave City začnou klíčit semínka démonského stromu.Pekelné běsnění přiláká mladého lovce démonů, Nera, který je spojencem Danteho.Dante se navzdory oslabené formě bez démonické ruky snaží pomstít za zkažení bratra a vraždu matky.Hra představuje 3 hratelné postavy, každou s odlišným herním stylem.Zastavte invazi, bojujte epické souboje s bossy a užijte si šílenou akci.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Devil May Cry 5 (Special Edition) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Devil May Cry 5 (Special Edition) akční ceny - Levné Devil May Cry 5 (Special Edition)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Devil May Cry 5 (Special Edition) stojí 1 669 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Devil May Cry 5 (Special Edition) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Devil May Cry 5 (Special Edition) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz