DiRT 5

Cena:

1 699 Kč

Koupit za 1 699 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu DiRT 5: Přestože DIRT 5 respektuje dědictví a zachovává podstatu této herní řady, začíná její novou kapitolu – je odvážnější než kdykoli předtím. Díky novým funkcím, inovacím a svěžímu přístupu je DIRT 5 centrem pro terénní závody, styl a kulturu, kde můžeŠ neustále vytvářet další a další nezapomenutelné okamžiky. HERNÍ OBSAH: Proháněj se po tratích po celém světě - Vydej se na cestu kolem světa a závoďte na 70 jedinečných tratích v 10 různých nádherných lokalitách s měnícím se počasím a denní dobou. Posunuj hranice možností v úžasných vozidlech. - UsednI za volant automobilů nejrůznějších typů a kategorií. Pokoř ten nejnáročnější terén v terénních speciálech, závoď v legendárních rallye vozech po nových tratích nebo poznej, jak vypadá akcelerace s 900 koni pod kapotou. Získej přízeň reflektorů - Ikonické hlasy Troye Bakera a Nolana Northa jsou v čele startovního pole dabérů, kteří vdechují život příběhovému režimu kariéry ve hře DIRT 5. Pod křídla si tě vzala závodní legenda a všich... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

DiRT 5 - popis

Přestože DIRT 5 respektuje dědictví a zachovává podstatu této herní řady, začíná její novou kapitolu – je odvážnější než kdykoli předtím. Díky novým funkcím, inovacím a svěžímu přístupu je DIRT 5 centrem pro terénní závody, styl a kulturu, kde můžeŠ neustále vytvářet další a další nezapomenutelné okamžiky. HERNÍ OBSAH: Proháněj se po tratích po celém světě - Vydej se na cestu kolem světa a závoďte na 70 jedinečných tratích v 10 různých nádherných lokalitách s měnícím se počasím a denní dobou. Posunuj hranice možností v úžasných vozidlech. - UsednI za volant automobilů nejrůznějších typů a kategorií. Pokoř ten nejnáročnější terén v terénních speciálech, závoď v legendárních rallye vozech po nových tratích nebo poznej, jak vypadá akcelerace s 900 koni pod kapotou. Získej přízeň reflektorů - Ikonické hlasy Troye Bakera a Nolana Northa jsou v čele startovního pole dabérů, kteří vdechují život příběhovému režimu kariéry ve hře DIRT 5. Pod křídla si tě vzala závodní legenda a všichni čekají, že se z tebe stane nová hvězda silničních i terénních závodů. Soupeř nebo spolupracuj v terénních akcích - Díky lokálnímu režimu pro více hráčů s rozdělenou obrazovkou, kdy můžeš hrát ve čtyřech lidech offline včetně kariéry, je DIRT 5 ideální hrou pro závodění s přáteli v pohodlí obývacího pokoje. Vytvářej a zaznamenávej díky novým funkcím - Zaznamenávej své největší skoky a nejlepší manévry pomocí detailního fotografického režimu a ukaž všem svůj kreativní styl s nejpodrobnějším editorem livrejí pro všechna auta ve hře DIRT.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DiRT 5 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější DiRT 5 akční ceny - Levné DiRT 5

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DiRT 5 stojí 1 699 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DiRT 5 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

DiRT 5 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz