Dishonored 2

Cena:

399 Kč

Koupit za 399 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Dishonored 2: Staňte se znovu tichým zabijákem s nadpřirozenými schopnostmi ve hře Dishonored 2 – nástupci hry, která získala více, než 100 ocenění Hra roku. Vkročte do světa, v němž se magie mísí s těžkým průmyslem, a odhalte spiknutí, jež mladičkou císařovnu Emily Kaldwin zbavilo trůnu. Můžete si vybrat – budete hrát za již minule se objevivšího Corva, nebo se tentokrát pokusíte vyřešit problémy v kůži Emily? Ať už bude vaše volba jakákoliv, vězte, že opět budete moci hru projít jak nikým nepozorováni, tak i využít pokročilého bojového systému se spoustou kouzel a útoků a své nepřátele zlikvidovat pěkně brutálně. Volte ovšem moudře – vaše volby budou mít své následky. PŘÍBĚH Dishonored 2 se odehrává 15 let poté, co jste jako bývalý ochránce císařovny tragicky zesnulé Jessamine svrhli Lorda Regenda a zastavili ochromení města Dunwall nemocí zvanou Krysí mor, na jejíž existenci si nyní již málokdo vzpomene. Váš úkol je jasný – musíte se vypravit do města Karnaca – kdysi pyšné přímořsk... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Dishonored 2 - popis

Staňte se znovu tichým zabijákem s nadpřirozenými schopnostmi ve hře Dishonored 2 – nástupci hry, která získala více, než 100 ocenění Hra roku. Vkročte do světa, v němž se magie mísí s těžkým průmyslem, a odhalte spiknutí, jež mladičkou císařovnu Emily Kaldwin zbavilo trůnu. Můžete si vybrat – budete hrát za již minule se objevivšího Corva, nebo se tentokrát pokusíte vyřešit problémy v kůži Emily? Ať už bude vaše volba jakákoliv, vězte, že opět budete moci hru projít jak nikým nepozorováni, tak i využít pokročilého bojového systému se spoustou kouzel a útoků a své nepřátele zlikvidovat pěkně brutálně. Volte ovšem moudře – vaše volby budou mít své následky. PŘÍBĚH Dishonored 2 se odehrává 15 let poté, co jste jako bývalý ochránce císařovny tragicky zesnulé Jessamine svrhli Lorda Regenda a zastavili ochromení města Dunwall nemocí zvanou Krysí mor, na jejíž existenci si nyní již málokdo vzpomene. Váš úkol je jasný – musíte se vypravit do města Karnaca – kdysi pyšné přímořské metropole, na kterém se nachází klíč k opětovnému nastolení pořádku a dosazení Emily zpět na trůn, jenž jí byl intrikami odejmut. DVĚ POSTAVY, DVA OSUDY Emily i Corvo nyní oba disponují hlasem, jímž jednotlivé události budou komentovat. Pokud jste si oblíbili nemluvného hrdinu prvního dílu, vzpomenete si nejspíše na příběhová DLC, ve kterém hlavní hrdina – Daud již rovněž hojně komentoval dění. Každá z postav posléze bude využívat jiné síly, udělátka a zbraně, s nimiž můžete prozkoumat to, co leží před vámi, nebo rozpoutat brutální ztráty v řadách nepřátel – ať už budete bojovat na ulicích města, nebo se plížit po střechách, vždy se na vaše síly můžete spolehnout, neboť vám budou oporou proti jinak drtivé přesile nepřátel. ATMOSFÉRICKÝ SVĚT Z pochmurných, krysami zamořených ulic Dunwallu na barvami hýřící pláže přímořského města Karnaca – těšit se můžete na hustou atmosféru, o kterou se vývojářské studio Arkane opět postaralo. Svět se tak sám stává jednou z postav, které mají bohatý příběh, architekturu a je obýván zajímavými postavami. POŘÁDNÁ VÝZVA Do velké míry je to právě hráč samotný, kdo rozhoduje o tom, jak obtížnou výzvou Dishonored 2 bude. Sami si tak můžete nastavit jednotlivé obtížnosti – ať už se jedná o stealth, pohyb, boj a další parametry. Váš zážitek si tak přizpůsobíte přímo na míru. NOVÝ ENGINE Dishonored 2 pohání nový Void Engine, silně modifikovaný id Tech engine, známý z her DOOM, RAGE, či Wolfenstein: The New Order. Vylepšena tak byla nepřátelská umělá inteligence, nasvícení scény a grafické vykreslování, které přinese nádherné městské scenérie a poskytne dokonalé zázemí k vyprávění dechberoucího příběhu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dishonored 2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Dishonored 2 akční ceny - Levné Dishonored 2

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dishonored 2 stojí 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dishonored 2 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Dishonored 2 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz