Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Disney Infinity: Play Set Auta (PS3)

Disney Infinity: Play Set Auta (PS3)

Cena produktu Disney Infinity: Play Set Auta (PS3) není známa.

 

Popis produktu Disney Infinity: Play Set Auta (PS3): Pořiďte si herní sadu DISNEY INFINITY – Auta a objevte Kardanovou Lhotu, malé městečko s velkým závodem, a auto, které chce tohle všechno zničit. Splňte mise, upravte si kaskadérskou arénu a vyhra...  Více informací


Disney Infinity: Play Set Auta (PS3) - popis

Pořiďte si herní sadu DISNEY INFINITY – Auta a objevte Kardanovou Lhotu, malé městečko s velkým závodem, a auto, které chce tohle všechno zničit. Splňte mise, upravte si kaskadérskou arénu a vyhrajte velký závod. Díky tomu si odemknete nové hračky a vytvoříte si v Krabici s hračkami Disney Infinity svá vlastní dobrodružství.

Závody a úpravy: hráči budou moci závodit městem na velkých okruzích a provádět úžasné kaskadérské kousky, které popírají gravitaci, v kaskadérském parku, jehož možnosti neznají hranic. Navíc si hráči budou moci město upravit podle svého, prozkoumávat předměstí a odtahovat různé druhy vozidel, aby uvolnili cestu turistům.

Herní sada Disney Infinity – Auta přidává herní mechaniky řízení a závodění a kousky závodních okruhů i do režimu Krabice s hračkami, takže si hráči budou moci vybudovat zcela nové závodní výzvy, postavit a upravit závodní okruhy a mnoho dalšího.

Režim Krabice s hračkami: Blesk, Burák, Holley a Francesco mohou interagovat se všemi dříve odhalenými postavami z Úžasňáků, Univerzity pro Příšerky a Pirátů z Karibiku.

S figurkami Disney Infinity můžete bojovat proti nepřátelům, řešit hádanky, překonávat překážky a plnit řadu jedinečných úkolů.

Vlastnosti produktu:
Dvě interaktivní herní figurky (Blesk a Holley) a playset Auta pro startovní sadu Disney Infinity
Funguje se všemi herními platformami Disney Infinity

Pro hraní potřebujete herní základnu Disney Infinity, která není součástí balení.:

Výrobce Disney
Konzole PlayStation 3
Druh Závodní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Disney Infinity: Play Set Auta (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.