Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Dj Hero Standalone (PS3)

Dj Hero Standalone (PS3)

Cena produktu Dj Hero Standalone (PS3) není známa.

 

Popis produktu Dj Hero Standalone (PS3): Jedna z nejočekávanějších videoher roku nabízí komplexní a různorodou kolekci hudby zahrnující hip-hop, pop, R&aB, elektronickou hudbu, rock a další. Právě vychází DJ Hero, nejočekávanější videohr...  Více informací


Dj Hero Standalone (PS3) - popis

Jedna z nejočekávanějších videoher roku nabízí komplexní a různorodou kolekci hudby zahrnující hip-hop, pop, R&aB, elektronickou hudbu, rock a další. Právě vychází DJ Hero, nejočekávanější videohra roku 2009, která přináší úplně nové zážitky a legendární umělce, jako jsou Black Eyed Peas, 50 Cent, Justice, Marvin Gaye, Beck, Beastie Boys a N.E.R.D. DJ Hero obsahuje více než sto individuálních písní, které byly převedeny do více než osmdesáti exkluzivních, originálních mixů od dýdžejů jako DJ Shadow, DJ Z-Trip nebo DJ AM. S novým netradičním ovladačem ve stylu gramofonu a s nejžhavější hudební kolekcí z originální muziky je DJ Hero jedinečným a novým sociálně hudebním herním zážitkem, který vyburcuje miliony diskotékových tanečních fanoušků. Titul Dj Hero Standalone u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy dj, dj hero, hero.

Konzole PlayStation 3
Druh Simulátory

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dj Hero Standalone (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.