Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

DmC: Devil May Cry Definitive Edition (Xbox One)

DmC: Devil May Cry Definitive Edition (Xbox One)

Cena produktu DmC: Devil May Cry Definitive Edition (Xbox One) není známa.

 

Popis produktu DmC: Devil May Cry Definitive Edition (Xbox One): Nový DmC zcela posouvá hranice legendární série Devil May Cry. Stylová akce je věrná předloze se svým systémem odměn a akce, stejně tak i ukecaným hrdinou. Přesto se dočkáte brutální a temné hrate...  Více informací


DmC: Devil May Cry Definitive Edition (Xbox One) - popis

Nový DmC zcela posouvá hranice legendární série Devil May Cry. Stylová akce je věrná předloze se svým systémem odměn a akce, stejně tak i ukecaným hrdinou. Přesto se dočkáte brutální a temné hratelnosti, která slibuje zcela nový herní zážitek!

Dante v DmC je mladý muž, co nerespektuje autority nebo společnost jako takovou. Dante moc dobře ví, že není člověk, ale také si je vědom, že není ani démonem, jež mu znepříjemňují celý jeho život. Lapen mezi dvěma světy se cítí jako vyvrženec. A právě nyní zjišťuje, co znamená být dítětem anděla a démona! Ostatně jeho rozdělená osobnost má skutečný dopad na hratelnost a Dante je tak schopen ukázat jak své andělské, tak i démonské schopnosti.

Co nás čeká?
* Pokud tedy nemáte nic proti "hack/slash beat'em up" hrám, Devil May Cry může být příjemnou zábavou.
* Dante je dítětem démona a anděla a to hraje podstatnou roli při hraní. Rozdělená osobnost neobyčejného hrdiny mu nabízí možnost speciálních schopností, které mu dovolují přivolat si síly démonů a andělů.
* Capcom nabídl vývoj DMC anglickému týmu Ninja Theory, který je známí svými akcí nabitými tituly s propracovanými charaktery a perfektními příběhy.
* Kombinace zkušeností týmu Ninja Theory a dědictví akčních her Capcomu je jednoznačnou zprávou pro fanoušky multi-milionové série, že nový díl DMC nestárne, ba naopak, stává se více a více propracovanějším.
* Těšit se však můžeme stále na vynikající akční nálož plnou démonů, zbraní, absurdních komb, ale také ponurého příběhu hlavních postav.

Výrobce CAPCOM
Konzole Xbox One
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DmC: Devil May Cry Definitive Edition (Xbox One) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.