Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Doctor Who: The Edge of Time PS4

Doctor Who: The Edge of Time PS4

Cena:

669 Kč

Koupit za 669 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Doctor Who: The Edge of Time PS4: Přidejte se ke Doktorovi na výpravě za záchranu vesmíru a vydejte se na časoprostorové dobrodružství! Cestujte po celém vesmíru, navštěvujte mimozemské místa, Pilotujte TARDIS a vyřešte záhadu vládnoucí moci, která má na svědomí Reality Virus. Něco se zvrtlo a Doktora drží v zajetí špatná moc, která ohrožuje vesmír, vytváří nové časové trhliny a manipuluje samotnou realitu. Doktor (jehož dabuje Jodie Whittaker) se na vás obrací prostřednictvím různých forem komunikace, mezi které patří vysílačky, TV a další nástroje, a žádá vás o pomoc. K dispozici budete mít sonický šroubovák apod doktorova velením budete pilotovat TARDIS. Je na vás abyste zachránili vesmír! Spojte se s Doktorem, cestujte časoprostorem k novým obzorem a Pilotujte zcela novou TARDIS, kterou znáte z nejnovější série. Poznejte svět Doktora Who jako nikdy předtím a používejte nástroje jako sonický šroubovák. O dabing hry se postaral třináctý Doktor osobně, kterého hraje Jodie Whittaker. Autentická hudba, rekvizity, pr... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Doctor Who: The Edge of Time PS4 - popis

Přidejte se ke Doktorovi na výpravě za záchranu vesmíru a vydejte se na časoprostorové dobrodružství! Cestujte po celém vesmíru, navštěvujte mimozemské místa, Pilotujte TARDIS a vyřešte záhadu vládnoucí moci, která má na svědomí Reality Virus. Něco se zvrtlo a Doktora drží v zajetí špatná moc, která ohrožuje vesmír, vytváří nové časové trhliny a manipuluje samotnou realitu. Doktor (jehož dabuje Jodie Whittaker) se na vás obrací prostřednictvím různých forem komunikace, mezi které patří vysílačky, TV a další nástroje, a žádá vás o pomoc. K dispozici budete mít sonický šroubovák apod doktorova velením budete pilotovat TARDIS. Je na vás abyste zachránili vesmír! Spojte se s Doktorem, cestujte časoprostorem k novým obzorem a Pilotujte zcela novou TARDIS, kterou znáte z nejnovější série. Poznejte svět Doktora Who jako nikdy předtím a používejte nástroje jako sonický šroubovák. O dabing hry se postaral třináctý Doktor osobně, kterého hraje Jodie Whittaker. Autentická hudba, rekvizity, prostředí, titulní sekvence a "easter eggy" ze seriálu Doctor Who. Čelte ikonickým zloduchům, mezi které patří proslulí daleko a zároveň se setkejte s celkem novými dosud neviděnými monstry. Hra vyžaduje PlayStation VRa PlayStation kameru pro PS4.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Doctor Who: The Edge of Time PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Doctor Who: The Edge of Time PS4 akční ceny - Levné Doctor Who: The Edge of Time PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Doctor Who: The Edge of Time PS4 stojí 669 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Doctor Who: The Edge of Time PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Doctor Who: The Edge of Time PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz