Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Dragon Quest Monster Joker2 (NDS)

Dragon Quest Monster Joker2 (NDS)

Cena produktu Dragon Quest Monster Joker2 (NDS) není známa.

 

Popis produktu Dragon Quest Monster Joker2 (NDS): Hráč jako lovec monster může naverbovat nejrůznější příšery a bojovat s nimi proti dalším hráčům na známém herním stylu: role-play. Každý rok se lovci monster ze všech konců světa scházejí, aby se...  Více informací


Dragon Quest Monster Joker2 (NDS) - popis

Hráč jako lovec monster může naverbovat nejrůznější příšery a bojovat s nimi proti dalším hráčům na známém herním stylu: role-play. Každý rok se lovci monster ze všech konců světa scházejí, aby se utkali o nejlepšího lovce světa.

Hráč v příběhu havaruje vzducholodí na tajuplný ostrov při zásahu bleskem. Jeho úkolem je zachránit chybějící pasažéry a členy posádky pomocí bitev se svou partou příšer. Jedinou možností, jak se dostat z tajuplného ostrova je vyřešení mnoha záhad.

Herní vlastnosti:

Staňte se nejlepším lovcem monster ve hře Dragon Quest Monster Joker 2 , nasbírejte postupně příšery a vrhňete se do boje.

Když se hráčův tým setká při boji s monstry, tak je může zkusit naverbovat ke svému týmu. Na horní obrazovce se zobrazuje šance na naverbování příšery do svého týmu. Čím větší je číslo, tím je větší šance, že se příšera připojí do týmu.

Ve hře vás čeká více, než 300 monster. Tyto monstra jde různě křížit a tím můžete získat novou silnější příšeru. Na výběr je více, než 240 skillů (dovedností). Některé monstra už hráči znají z předchozích dílů Dragon Questu.

V bojích se monstra postupně zdokonalují a vylepšují si dovednosti.

Hráč může bojovat proti ostatním hráčům za pomocí připojení lokální wifi, nebo pomocí připojení k internetu.

Wi-Fi World Tournament umožní bojovat proti ostatním týmum z celého světa.

Ve hře se dá pomocí Tag Mode sdílet informace s přáteli.:

Výrobce Square
Konzole Nintendo DS

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dragon Quest Monster Joker2 (NDS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.