Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Dungeon of the Endless PS4

Dungeon of the Endless PS4

Cena:

809 Kč

Koupit za 809 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Dungeon of the Endless PS4: Pár stovek odsouzených kriminálníků bylo přepravených do systému Auriga na vězeňské lodi Success. Zatím co toto bylo prezentované jako šance získat si jejich místo ve společnosti tím, že budou tvrdě pracovat za společné dobro, vězni rozuměli faktu, že budou pracovat jako otroci, poslaní kolonizovat neprobádanou planetu. Všechno, co věděli o Auriga Prime bylo to, že sondy našly vodu, mírné podnebí, rostlinný život a množství kovů v zemské kůře. Dokonce planeta Auriga byla jednou velkým obydlím galaxií putujících předků známých jako Endless. Ba co víc, planeta byla stále obletovaná funkčním a dobře skrytým obranným systémem, který se znovu zfunkčnil po příchodu lodě Success. Po pár minutách z lodě zůstaly jen kusy šrotu padajících na planetu. Každých pár věznících buněk fungovalo jako únikový modul, takže loď se nechala zničit a přeživší vězni padli poranění ale (dočasně) i živí a v bezpečí na samotnou planetu. V bezpečí, až dokud nezjistili, že padli do nějakého zařízení Endless, ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Dungeon of the Endless PS4 - popis

Pár stovek odsouzených kriminálníků bylo přepravených do systému Auriga na vězeňské lodi Success. Zatím co toto bylo prezentované jako šance získat si jejich místo ve společnosti tím, že budou tvrdě pracovat za společné dobro, vězni rozuměli faktu, že budou pracovat jako otroci, poslaní kolonizovat neprobádanou planetu. Všechno, co věděli o Auriga Prime bylo to, že sondy našly vodu, mírné podnebí, rostlinný život a množství kovů v zemské kůře. Dokonce planeta Auriga byla jednou velkým obydlím galaxií putujících předků známých jako Endless. Ba co víc, planeta byla stále obletovaná funkčním a dobře skrytým obranným systémem, který se znovu zfunkčnil po příchodu lodě Success. Po pár minutách z lodě zůstaly jen kusy šrotu padajících na planetu. Každých pár věznících buněk fungovalo jako únikový modul, takže loď se nechala zničit a přeživší vězni padli poranění ale (dočasně) i živí a v bezpečí na samotnou planetu. V bezpečí, až dokud nezjistili, že padli do nějakého zařízení Endless, dole hluboko do spodních podlaží, starodávné, co by se rovnou mohlo nazývat, kobky. Vyformujte si vlastní tým, každý s jejich vlastními schopnostami (a psychózami). Vyzbrojte je, nasaďte je a získejte další mocné schopnosti a zručnosti. Manažujte rovnováhu mezi bývalými vězni a strážníky. Zažijte kooperaci 4 hráčů a kryjte si Vaše záda. Sbírejte Dust, který vrátí energii do různých místností. Využijte všechny zdroje, které najdete abyste pomohli Vašemu týmu. Stavějte malé a velké moduly, abyste mohli odrazit všechny vlny monster. Dekódujte ruiny Endless díky kterým objevíte život zachraňující technologie. Každé dveře představují nebezpečí, připravte se a Váš tým na cokoliv. Objevujte a odhalujte nekonečné množství úrovní a jejich rozložení. Noste krystal napříč vlnami nepřátel až na konec každé úrovně. Probojujte si cestu na povrch a objevte pravdu o Aurize.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dungeon of the Endless PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Dungeon of the Endless PS4 akční ceny - Levné Dungeon of the Endless PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dungeon of the Endless PS4 stojí 809 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dungeon of the Endless PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Dungeon of the Endless PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz