Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Dungeon Siege 3 (Xbox 360)

Dungeon Siege 3 (Xbox 360)

Cena produktu Dungeon Siege 3 (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Dungeon Siege 3 (Xbox 360): Dungeon Siege 3: Křehká rovnováha moci mezi silnými frakcemi království Ehb se rozpadla vedví. Jako jeden z posledních představitelů tzv. Desáté legie, ochránců země, kteří se nyní nacházejí v nem...  Více informací


Dungeon Siege 3 (Xbox 360) - popis

Dungeon Siege 3: Křehká rovnováha moci mezi silnými frakcemi království Ehb se rozpadla vedví. Jako jeden z posledních představitelů tzv. Desáté legie, ochránců země, kteří se nyní nacházejí v nemilosti, je na vás, abyste kdysi mocnou Legii znovu vybudovali a zachránili Ehb před propadem do temnoty. Se skupinou jedinečných společníků budete putovat úžasnou krajinou Ehbu a porážet rozmanité padouchy a příšery s využitím hrdinských schopností, mocné magie i pouhé vychytralosti. Dungeon Siege III v sobě bezproblémově mísí intuitivní akční hru s robustním RPG systémem zahrnujícím rozsáhlou paletu schopností, multiplayerovou složku a hloubku příběhu, čímž vším společnosti Square Enix a Obsidian Entertainment prosluly.:
Dungeon Siege 3 -

Výrobce Square
Konzole Xbox 360
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dungeon Siege 3 (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.