Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Dynasty Warriors 7 (PS3)

Dynasty Warriors 7 (PS3)

Cena produktu Dynasty Warriors 7 (PS3) není známa.

 

Popis produktu Dynasty Warriors 7 (PS3): Pokračování vojenského tažení ze staré číny, zasazené do 3. století našeho letopočtu, kdy dynastie Ťin opět sjednotila Čínu, a ukončila tak předchozí období tří království. Těšit se můžete na n...  Více informací


Dynasty Warriors 7 (PS3) - popis

Pokračování vojenského tažení ze staré číny, zasazené do 3. století našeho letopočtu, kdy dynastie Ťin opět sjednotila Čínu, a ukončila tak předchozí období tří království.

Těšit se můžete na několik hratelných postav z řad historických, propracované filmečky, podporu stereoskopického 3D nebo na nový bojový systém, jenž umožňuje přepínat během útoku mezi dvěma zbraněmi.

Sedmé pokračování této série dále zahnuje nový region, království Jin, a nový Conquest režim, jenž vám umožňuje svobodně se toulat po Číně a vytvářet svůj vlastní příběh.:
Dynasty Warriors 7 -

Výrobce Koei
Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dynasty Warriors 7 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.