Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Dynasty Warriors: Gundam (PS3)

Dynasty Warriors: Gundam (PS3)

Cena produktu Dynasty Warriors: Gundam (PS3) není známa.

 

Popis produktu Dynasty Warriors: Gundam (PS3): Další hra populární série, tentokrát zasazená do kontextu světa Mobile Suit Gundam. Prostředí starověké Číny a Japonska se tím pádem mění na futuristické, po kterém se pohybují gigantičtí roboti. ...  Více informací


Dynasty Warriors: Gundam (PS3) - popis

Další hra populární série, tentokrát zasazená do kontextu světa Mobile Suit Gundam. Prostředí starověké Číny a Japonska se tím pádem mění na futuristické, po kterém se pohybují gigantičtí roboti. Hlavní rysy hry: - Možnost prozkoumávání prostředí z různých perspektiv. - Stát se můžete hrdinou i lotrem. - Snaha o nabytí moci, zkušeností a schopností. - Pestrý výběr módů (Official, Original a Versus). - Skryté bonusy, např. v podobě postaviček z různých období Mobile Suit. Minimální požadavky: konzole Sony PlayStation 3 (1.5GB místa na disku)

Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dynasty Warriors: Gundam (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.