Dynasty Warriors (PSP)

Cena produktu Dynasty Warriors (PSP) není známa.

 

Popis produktu Dynasty Warriors (PSP): Jedna z nejznámějších bojových ság z PS2 také na PSP. Nenávist a nové povstání přineslo konec čtyřistaleté vládě dynastie Han. Kdysi spanilá Čínská říše je rozdrobena na tři znepřátelené státy. Za...  Více informací


Dynasty Warriors (PSP) - popis

Jedna z nejznámějších bojových ság z PS2 také na PSP. Nenávist a nové povstání přineslo konec čtyřistaleté vládě dynastie Han. Kdysi spanilá Čínská říše je rozdrobena na tři znepřátelené státy. Zavázanost jednomu z panovníků a jeho spojencům provází udatné bojovníky bitevními poli starověké Číny. Hra nabízí vzrušující prožitky ze soubojů proti přesile nepřátel v nemožných situacích. Nové vlastnosti hry nejen prohlubují legendu Tří království, ale posilují i individualitu jednotlivých postav a spolu s tím věrnost dramatických událostí.

Výrobce PlayStation Portable

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dynasty Warriors (PSP) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.