EA Sports Active (Wii)

Cena produktu EA Sports Active (Wii) není známa.

 

Popis produktu EA Sports Active (Wii): Hra je vytvořena ve spolupráci s experty na fitness a přináší zábavu, lehce naučitelná cvičení a aktivity s ohledem na životní styl západního světa, která můžete provádět se svou rodinou a přáteli...  Více informací


EA Sports Active (Wii) - popis

Hra je vytvořena ve spolupráci s experty na fitness a přináší zábavu, lehce naučitelná cvičení a aktivity s ohledem na životní styl západního světa, která můžete provádět se svou rodinou a přáteli v pohodlí svého obývacího pokoje. Je to jako mít svého osobního trenéra, díky kterému se budete za pouhých 20 minut denně cítit mnohem lépe. Hra sleduje vaše pohyby na obrazovce a reaguje na vaši činnost v reálném čase. Wii sleduje pohyby horní i dolní poloviny vašeho těla a díky speciálně navržené kapse pro upevnění na nohu tak zažijete naprosto novou zkušenost z ovládání Wii. Pusťte se do 30 denního programu a použijte jeho strukturu jako mapu, která vás dovede ke splnění vašich cílů. Váš trenér bude ústředním bodem vašeho zážitku a každý den pro vás vytvoří nové 20 minutové cvičení. Poskytne vám přesné instrukce, motivuje vás a také váš povzbudí. EA SPORTS Active obsahuje mnoho různých aktivit, které jsou zaměřeny na horní i dolní polovinu těla a na kardiovaskulární systém. Každé denní cvičení bude jiné, než to poslední, a postupně se bude zvyšovat jejich intenzita. V módu samostatných cvičení si pak můžete určit délku cvičení podle toho, kolik máte času, část těla, na kterou má být cvičení zaměřeno, a ze 20 různých cvičení si najít to, které se vám bude líbit nejvíce – navíc v reálném čase uvidíte, kolik kalorií spalujete. Hlavní rysy hry: - Aktivní cvičení, které je zábavné a jednoduché. - Výhoda trenéra v krabičce. - 30 denní program. - Nový způsob hraní. - Zlepšete svou kondici s přáteli a rodinou. - Cvičte podle sebe. - Podporuje Wii Balance Board. Minimální požadavky: konzole Nintendo Wii (podporuje Ballance Board)

Konzole Nintendo Wii
Druh Sportovní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu EA Sports Active (Wii) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.