Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

EVERYBODY'S GOLF 2 (PSP)

EVERYBODY'S GOLF 2 (PSP)

Cena produktu EVERYBODY'S GOLF 2 (PSP) není známa.

 

Popis produktu EVERYBODY'S GOLF 2 (PSP): S novými postavami, hřišti a prvky vám Everybody's Golf 2 nabízí úplně novou golfovou zábavu. Na cestě za slávou a mistrovským ovládnutím golfového umění vás čeká vylepšená hratelnost a naleštěné ...  Více informací


EVERYBODY'S GOLF 2 (PSP) - popis

S novými postavami, hřišti a prvky vám Everybody's Golf 2 nabízí úplně novou golfovou zábavu. Na cestě za slávou a mistrovským ovládnutím golfového umění vás čeká vylepšená hratelnost a naleštěné vizuální efekty, plus rozšířené možnosti pro hru s více hráči současně. Je to perfektní příležitost, jak se předvést před přáteli a dokonalá výmluva pro ještě intenzivnější trénink.

Co nás čeká?
* Rozdejte si to s fanoušky Everybody's Golf z celého světa a předveďte své schopnosti v turnajích a soubojích jeden proti jednomu.
* Šest nových hřišť a šest vylepšených klasik, nabitých náročnými jamkami a novými prvky, včetně zrádných greenů.
* Perfektní pro hraní na kapesní konzoli, ať už máte čas jen na pár perfektně zahraných jamek, nebo dostanete chuť odvést skvělou práci na všech 18 jamkách.

Výrobce SONY
Konzole PlayStation Portable

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu EVERYBODY'S GOLF 2 (PSP) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.