Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Excalibur Games Road to Guangdong (PS4)

Excalibur Games Road to Guangdong (PS4)

Cena:

499

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Excalibur Games Road to Guangdong (PS4): Sunny se ocitá na životním rozcestí. Ví, že se všechno změní. Jenom ještě neví jak. Ještě jednou si prohlíží tu smlouvu. Dobrá zpráva je, že nyní je hrdou majitelkou milované rodinné restaurace. A...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem JRC Czech a.s., budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem JRC Czech a.s. popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Excalibur Games Road to Guangdong (PS4) - popis

Sunny se ocitá na životním rozcestí. Ví, že se všechno změní. Jenom ještě neví jak. Ještě jednou si prohlíží tu smlouvu. Dobrá zpráva je, že nyní je hrdou majitelkou milované rodinné restaurace. A ta špatná? Podnik už na tom byl lépe. Zaklepání na dveře oznámí příchod její tety Guu Ma.
Ano, skutečně se všechno změní. Ale o tom „jak“ rozhodne parta cizích lidí, které zná pouze z fotografií. Road to Guangdong kombinuje příběh o výletu a dospívání.
Vydej se na objevnou cestu
V rámci úsilí o oživení rodinné restaurace v těžké situaci musí Sunny a Guu Ma navštívit dávno ztracené příbuzné a najít tajemství, která přivedou zpět zástupy hostů. Ale nebude to snadné. Dlouhý výlet se stárnoucí tetou skutečně prověří jejich vztah, neboť se na povrch dostávají kulturní rozdíly. Pouze pomocí obtížných rozhodnutí může Sunny zjistit, co si pro ni osud nachystal.
Nesjížděj z cesty
Auto Sandy, dlouholetý člen Sunnyiny rodiny, dokázalo milované osoby vyvézt z lecjaké krize. Ale Sandy se rozpadá a Sunny bude potřebovat pomoct. Pouze díky opatrné jízdě a pravidelným kontrolám pod kapotou bude moct Sandy dorazit k cíli své cesty.
HERNÍ OBSAH:

Tento strhující příběh o dospívání z pera autorky Yen Ooi je zasazen do podmanivého prostředí Číny z 90. let.
Sehraj svou roli v dojemném interaktivním příběhu, kde tvoje volby rozhodnou o osudu Sunny.
Prozkoumej pitoreskní oblasti a užij si zvuky Guangdongu prostřednictvím živoucích animací a povedeného soundtracku.
Udržuj své auto v kondici tím, že si budeš hlídat spotřebu paliva, opotřebení pneumatik a stav motoru.
Předejdi potřebě zásahu mechanika tak, že budeš doplňovat olej a palivo a opravovat a nahrazovat opotřebované součástky.

Výrobce Excalibur Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Excalibur Games Road to Guangdong (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.