F-Zero GX

Cena produktu F-Zero GX není známa.

 

Popis produktu F-Zero GX: Uhánějte děsivou rychlostí vesmírem za slávou jako kapitán Falcon a nejlepší závodní piloti galaxie! Nintendo a SEGA -- oba uznávaní mistři rychlé zábavy -- spolupracovali na vytvoření nejrychlejš...  Více informací


F-Zero GX - popis

Uhánějte děsivou rychlostí vesmírem za slávou jako kapitán Falcon a nejlepší závodní piloti galaxie! Nintendo a SEGA -- oba uznávaní mistři rychlé zábavy -- spolupracovali na vytvoření nejrychlejší, nejvíce vizuálně omračující závodní hře vůbec! F-Zero GX je závod na špičce všech závodů, jako odvážní piloti riskujete vše, co máte, aby jste získali titul nejrychlejšího v celém vesmíru. Kapitán Falcon a 29 dalších pilotů směřuje do cizokrajných měst, jako je neonovým světlem zalité Mute City, šťavnatě zelené Green Plant, bohatý Port Town a bouří ničené ulice Lightning na závody v nadzvukových rychlostech. Navíc, hráči si mohou uložit svůj závodní stroj na paměťovou kartu a závodit s ním v arkádové verzi na F-Zero AX.

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu F-Zero GX užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.