FaceBreaker (PS3)

Cena produktu FaceBreaker (PS3) není známa.

 

Popis produktu FaceBreaker (PS3): Arkádový box nehrající si na ultra realistické provedení, ale naopak přístupnost všem díky snadnému ovládání i možnosti naučit se složitá komba a důsledné triky. Ve hře taktéž nebude téci krev, an...  Více informací


FaceBreaker (PS3) - popis

Arkádový box nehrající si na ultra realistické provedení, ale naopak přístupnost všem díky snadnému ovládání i možnosti naučit se složitá komba a důsledné triky. Ve hře taktéž nebude téci krev, ani se nebudou ukusovat ucha, ale kromě obvyklých i neobvyklých úderů budete především demolovat obličej protivníka a to v humorném nádechu. K dispozici je při tom 20 bláznivých charakterů mezi nimiž nechybí řidič autobusu, disco DJ, expert na výbušniny, zákeřná ženská postava, či zcela očividně postavička parodující Antonia Banderase. Kromě toho, že každá postava je odlišná svým zevnějškem, taktéž používá jiný systém boje, kromě pravačky a levačky tak dojde na mnohé jiné zákeřné údery, včetně kopů a zvedáků. Minimální požadavky: konzole Sony PlayStation 3 (podporuje také kameru Playstation Eye)

Konzole PlayStation 3
Druh Sportovní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FaceBreaker (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.