Fairy Tail

Cena:

1 699 Kč

Koupit za 1 699 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Fairy Tail: Démoni, temní mágové, draci a kočky. To vše na vás čeká během napínavého putování královstvím Fiore, na které se vydávají oblíbení hrdinové Natsu Dragneel a Lucy Heartfilia společně s dalšími členy magického cechu Fairy Tail. Poznej svět plný magie a jedinečných postav, vytvořený pod dohledem autora původní stejnojmenné manga a anime série Hira Mashimy, a na vlastní kůži prožij fanoušky oblíbené příběhy, jakož i zbrusu nové události. HERNÍ OBSAH: Zachraň svět – Vydej se na posvátný ostrov Tenrou a podstup zkoušky na mága třídy S. Pomoz Natsuovi odvrátit hrozící zánik cechu Fairy Tail, zúčastni se velkých magických her a získej titul nejlepšího cechu království. Poraz obřího draka Zirconise a postav se temnému cechu Tartaros ohrožujícímu celý magický svět. Družina dle tvého uvážení – Sestav až pětičlennou družinu podle vlastních představ a vybírej při tom z celkem šestnácti známých postav. Ve tvé družině však nemusí být pouze členové cechu Fairy Tail, ale mohou se k ní přidat... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Fairy Tail - popis

Démoni, temní mágové, draci a kočky. To vše na vás čeká během napínavého putování královstvím Fiore, na které se vydávají oblíbení hrdinové Natsu Dragneel a Lucy Heartfilia společně s dalšími členy magického cechu Fairy Tail. Poznej svět plný magie a jedinečných postav, vytvořený pod dohledem autora původní stejnojmenné manga a anime série Hira Mashimy, a na vlastní kůži prožij fanoušky oblíbené příběhy, jakož i zbrusu nové události. HERNÍ OBSAH: Zachraň svět – Vydej se na posvátný ostrov Tenrou a podstup zkoušky na mága třídy S. Pomoz Natsuovi odvrátit hrozící zánik cechu Fairy Tail, zúčastni se velkých magických her a získej titul nejlepšího cechu království. Poraz obřího draka Zirconise a postav se temnému cechu Tartaros ohrožujícímu celý magický svět. Družina dle tvého uvážení – Sestav až pětičlennou družinu podle vlastních představ a vybírej při tom z celkem šestnácti známých postav. Ve tvé družině však nemusí být pouze členové cechu Fairy Tail, ale mohou se k ní přidat i vybraní mocní mágové z dalších cechů království. Nehratelné postavy – V průběhu dobrodružství se k tobě v boji proti společným nepřátelům navíc připojí i celá řada nehratelných hostujících postav z dalších cechů. Vylepšuj své schopnosti – Sesílej ohnivou a ledovou magii, přivolávej hvězdné duchy i zbraně, ovládej čas, drť hmotu a používej i další speciální dovednosti. Vylepšuj postupně svoje kouzla, používej speciální kombo útoky zakončené silným úderem a probuď v hrdinech mocnější magické schopnosti i netušené dovednosti, které tvojí družině pomohou v nejkritičtějších okamžicích. Investuj do postav – Připravuj se na plnění stále náročnějších misí ve slavné síni cechu Fairy Tail – v obchodě nalezneš vše od poživatin přes magickou lacrimu až po některý z mnoha různých materiálů, zatímco v baru na tebe čeká výběr z těch nejlahodnějších nápojů, které tě obdaří nejrozmanitějšími podpůrnými účinky. Věnuj se cechu – Budeš-li investovat do vylepšení cechu, bude se postupně rozšiřovat nabídka dostupných předmětů i nápojů, a i vzhled samotného cechu bude stále výstřednější. V cechovní síni můžeš navíc vyzývat ostatní členy cechu k vzrušujícím přátelským soubojům jeden na jednoho, v nichž vítěz získá odměnu podle toho, koho právě porazil.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fairy Tail užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Fairy Tail akční ceny - Levné Fairy Tail

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Fairy Tail stojí 1 699 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Fairy Tail najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Fairy Tail najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz