Family Ski (Wii)

Cena produktu Family Ski (Wii) není známa.

 

Popis produktu Family Ski (Wii): Lyžařská hra využívající nejen klasického dua wiimote + nunchuk, ale i speciální Fit podložky, díky které je lyžování tak realistické, jako doposud ještě nikdy. Připraveno je při tom pro vás mnoho...  Více informací


Family Ski (Wii) - popis

Lyžařská hra využívající nejen klasického dua wiimote + nunchuk, ale i speciální Fit podložky, díky které je lyžování tak realistické, jako doposud ještě nikdy. Připraveno je při tom pro vás mnoho herních módů, 14 lyžařských kurzů a nechybí ani zábava ve více lidech. Hlavní rysy hry: - Intuitivní ovládání. - Podpora podložky Wii Fit. - 14 lyžařských kurzů od začátečníka až po experta. - Mnoho rozdílných módů od slalomu až po volné ježdění. - Ježdění ve dne i v noci. - Vlastní úprava lyžaře/lyžařky. - Lyžování až ve čtyřech lidech na rozdělené obrazovce. Minimální požadavky: konzole Nintendo Wii (+ Wii Fit)

Konzole Nintendo DS
Druh Sportovní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Family Ski (Wii) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.