Fighting Edition (PS3)

Cena produktu Fighting Edition (PS3) není známa.

 

Popis produktu Fighting Edition (PS3): Tekken 6 Nejznámější bojová herní série ve strhující HD grafice, která běží plynule na 60 fps, přináší nejrozsáhlejší seznam postav. Jako hráč oceníte průlomové online herní režimy a robustní sys...  Více informací


Fighting Edition (PS3) - popis

Tekken 6
Nejznámější bojová herní série ve strhující HD grafice, která běží plynule na 60 fps, přináší nejrozsáhlejší seznam postav. Jako hráč oceníte průlomové online herní režimy a robustní systém přizpůsobení postav.
Výjimečné souboje ve vysokém rozlišení
Použitá animační technologie a pokročilá HD grafika vytváří nejpůsobivější HD vizuály v historii série Tekken. Ve hře se můžete naučit ovládat 40 unikátních bojovníků reprezentujících nejlepší styly bojových umění na světě. Seznam obsahuje, kromě 34 oblíbených, 6 zcela nových postav s jedinečnými bojovými styly. V online režimech je Vám umožněno dokázat svou nadřazenost proti hráčům z celého světa. Své bojovníky můžete zdokonalit díky přizpůsobení jejich účesu, oblečení, tetování, atd.

Tekken Tag Tournament 2
Tekken Tag Tournament 2 nabízí nejen vracející se postavy, ale i nové v dosud nejrozsáhlejším seznamu bojovníků. Zažijte nejmodernější mechaniku útoků, skvělé sady kombo pohybů a nové bojové režimy. Je čas připravit se na další bitvu s inovativními funkcemi pro rozšířenou dostupnost pro Tekken fanoušky, neomezenými kombinacemi bojovníků a množstvím způsobů, jak vyzvat své přátele.
Velký výběr postav a způsobů boje
Své přátele můžete vyzvat v 1 na 1, 1 na 2 nebo 2 na 2 tag team soubojích. Až 4 hráči tak ovládají svou postavu v bezvadné týmové bitvě. Hra nabízí více než 50 postav na výběr a možnost boje ve svých oblíbených zemích na celém světě. Změny stavu oblečení se dějí v reálném čase zejména díky účinkům vody a špíny. Každá postava rozšiřuje svůj arzenál pohybů s exkluzivními novými Tag-throws & Tag-Combos pohyby. Znovu prožijte klasický arkádový režim, trénujte v prvotřídním cvičném režimu, přizpůsobte vzhled svého týmu či postavy a ještě mnohem více.

SoulCalibur 5
Soulcalibur 5 se odehrává 17 let po událostech ze SoulCalibur 4 s vracejícími se bojovníky, ale i novými hrdiny, kteří se setkávají v epických soubojích mezi dobrem a zlem. Hra pokračuje v epickém příběhu bojovníků, hledající legendární Soul Swords v 17. století v Evropě. Hrdinské souboje se odehrávají v krásném, plynulém, vizuálně přitažlivém světě s úžasnou grafikou. Soulcalibur 5 vylepšuje souboje, pohyb a vizuální systém, takže můžete použít dynamické útoky s lehkostí a bojovat s naprostou svobodou. Věčný souboj mečů a duší tak pokračuje!
Převratné funkce s okouzlující grafikou
Vzrušující 3D mechanika soubojů, úžasné vizuální zpracování a nové postavy, stejně jako rozšířené režimy online a vytváření postavy jsou dominantou této hry. Vyberte si ze seznamu unikátních postav, z nichž každá disponuje vlastní smrtící zbraní, bojovým uměním a vizuálním provedením. Elektrizující boje, nádherná grafika a převratné funkce uchvátí jak nováčky, tak i dlouholeté fanoušky hry. Můžete si vytvořit vlastního bojovníka a soupeřit s ním se svými přáteli, nebo vyzvat bojovníky z celého světa díky masivním online funkcím.

Klíčové vlastnosti
Kolekce her pro Playstation 3. Tři plné hry našlapané bojovou technikou. V první řadě nejznámější bojová herní série ve strhující HD grafice Tekken 6. Dále hra Tekken Tag Tournament 2 s nejmodernější mechaniku útoků, skvělými sadami kombo pohybů a novými bojovými režimy. A jako poslední SoulCalibur 5 s hrdinskými souboji odehrávající se v krásném, plynulém, vizuálně přitažlivém světě s úžasnou grafikou.

Ostatní
Platforma: PC

Typ hry: Akční

Druh lokalizace: Anglická

Výrobce Namco
Konzole PlayStation 3
Druh Arkády

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fighting Edition (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.