Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Figurka Amiibo Smash Captain Falcon

Figurka Amiibo Smash Captain Falcon

Cena produktu Figurka Amiibo Smash Captain Falcon není známa.

 

Popis produktu Figurka Amiibo Smash Captain Falcon: Přilož figurku a zapoj se do hry! Dovolujeme si Vám představit amiibo: figurky oblíbených Nintendo postav, které byly vytvořené pro účely propojení a následné interakce s kompatibilními tituly. P...  Více informací


Figurka Amiibo Smash Captain Falcon - popis

Přilož figurku a zapoj se do hry!

Dovolujeme si Vám představit amiibo: figurky oblíbených Nintendo postav, které byly vytvořené pro účely propojení a následné interakce s kompatibilními tituly. Přidržíte-li amiibo figurku u NFC bodu WII U ovladače, otevřou se Vám u daného titulu zcela nové zážitky. Vaše figurka bude v průběhu hraní ukládat data, čímž si vytvoříte Vaše jedinečné amiibo.

První sada amiibo figurek je určena pro netrpělivé očekávaný titul Super Smash Bros. For WII U! Vaše amiibo bude moci vstoupit do hry a Vy si budete moci zkusit bojovat po jeho boku, či proti němu. Ale pozor... amiibo se postupem času bude zdokonalovat. Dokážete s ním udržet krok?

Výrobce Nintendo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Figurka Amiibo Smash Captain Falcon užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.