Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Focus Insurgency: Sandstorm (PS4)

Focus Insurgency: Sandstorm (PS4)

Cena:

od 1 069 Kč do 1 099 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Focus Insurgency: Sandstorm (PS4): Insurgency: Sandstorm je týmová taktická střílečka pro více hráčů, ve které vedeš smrtící boje na krátkou vzdálenost v ohraničeném prostoru a plníš stanovené cíle. Sandstorm je pokračování převrat...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
2. 10. 2021
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
3. 6. 2021
Do obchodu

Focus Insurgency: Sandstorm (PS4) - popis

Insurgency: Sandstorm je týmová taktická střílečka pro více hráčů, ve které vedeš smrtící boje na krátkou vzdálenost v ohraničeném prostoru a plníš stanovené cíle. Sandstorm je pokračování převratného Insurgency – známé FPS hry. Je však lepší, obsáhlejší a velkolepější ve všech ohledech. Zažij intenzitu moderních bojů, ve kterých se špičkové dovednosti náležitě cení a týmová práce je klíčem k vítězství. Připrav se na nekompromisní ztvárnění bojů se smrtícími palnými zbraněmi, lehkými útočnými vozidly, ničivým dělostřelectvem a HDR zvukem, díky kterému se u tohoto žánru začneš znovu bát.¨
Napjatá atmosféra vnášející strach do moderních soubojů

Pohybuj se rychle a obezřetně prostředími zmítanými fiktivním válečným konfliktem na Středním východě zasazeným do současné doby. Smrt často přichází bez varování, munici je nutné pečlivě šetřit a prostředí je třeba pročesávat takticky – krok za krokem až k samému vítězství.

Insurgency: dokonalejší a obsáhlejší

Vůbec poprvé si v Insurgency můžeš přizpůsobit svou postavu a demonstrovat tak své bojové zkušenosti pestrými sadami oděvů, uniforem, doplňků a hlasů postav. Koordinuj palebnou podporu se svým týmem, útoč na nepřátele pomocí kulometů lafetovaných na vozidlech a utkej se tváří v tvář v rychlých ambiciózních kláních. Vyzbroj se novými zbraněmi a vylepšeními a vyzraj nad protivníky.

Válka v té nejrealističtější podobě

Insurgency si vysloužilo pověst střílečky s nejlepší atmosférou a Sandstorm na tuto reputaci navazuje. Díky enginu z Unrealu 4 nabývají drsné souboje na krátkou vzdálenost nebývalé realističnosti. Dovednosti se cení a přežití je tím, na čem nejvíce záleží. Ucítíš každou střelu a budeš se bát každého úderu.

HERNÍ OBSAH:

Pokračování indie FPS hry Insurgency, které se prodalo na 5 miliónů kopií. Sandstorm je však ještě lepší, obsáhlejší a velkolepější ve všech ohledech.
Můžeš upravovat svou postavu i zbraně a ukázat tak svou zocelenost bojem.
Bezkonkurenční zvuk s poziční hlasovou komunikací dodává týmové hře na realističnosti. Adrenalinové zvuky prostředí tě přenesou přímo do centra bojiště.
Nakláněj se zpoza rohů, takticky vyrážej dveře, zakrývej postup svého týmu pomocí kouřových granátů a přivolávej leteckou podporu.
Bojuj napříč rozsáhlými mapami v herních režimech až 16 proti 16 nebo vytvořte tým 8 hráčů a společně se postavte AI protivníkům. Nyní budeš mít k ruce navíc řiditelná ozbrojená vozidla.
Soutěžní hra více hráčů včetně tvorby týmů, rozhraní pro přenos akce a opakovaných záznamů.

Výrobce Focus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Focus Insurgency: Sandstorm (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.