Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Football manager 2012 (PSP)

Football manager 2012 (PSP)

Cena produktu Football manager 2012 (PSP) není známa.

 

Popis produktu Football manager 2012 (PSP): Hlavní novinky, které přináší Football Manager 2012: Přestupy a smlouvy – Systém smluv a přestupů doznal výrazných změn, které zahrnují bonusy za loajalitu, lepší implementaci amatérských a junior...  Více informací


Football manager 2012 (PSP) - popis

Hlavní novinky, které přináší Football Manager 2012: Přestupy a smlouvy – Systém smluv a přestupů doznal výrazných změn, které zahrnují bonusy za loajalitu, lepší implementaci amatérských a juniorských smluv, vylepšené centrum přestupů a možnost zajistit si ve smlouvách podmínky, z nichž nehodláte slevit. To výrazně usnadňuje správu rozpočtů a poskytuje flexibilitu v tom, jakou částku hráčům či agentům nabídnete a jak je budete dále motivovat. Vylepšený scouting – Nové herní hlášení bylo upraveno podle vzoru několika skutečných hlášení scoutů. Nyní obsahuje analýzu sestavy, taktiky, informace o vstřelených a obdržených gólech a spoustu dalších vylepšení. Během sezóny tak budete stále „v obraze“ a před každým zápasem si snadno zjistíte vše potřebné. Vylepšení 3D zápasů – Nejnovější pokračování obsahuje nové animace, zbrusu nový systém davů, vylepšený systém počasí, více stadionů a dva zbrusu nové styly kamery – „za brankou“ a „režisérská kamera“. Všechny ostatní úhly kamery lze nyní obrátit na opačnou stranu a sledovat tak každý aspekt hry. Řiďte svůj tým kdekoliv a odkudkoliv – V uložených hrách můžete nyní libovolně přidávat či odebírat země, za které můžete hrát. Také si můžete na začátku sezóny určit, ve které zemi budete působit. Nemusíte tedy bezpodmínečně zůstávat ve státech, které jste si zvolili na začátku kariéry. Tón – Díky tomuto vylepšení získávají rozhovory s týmem i další konverzace zcela nový rozměr. Můžete tak lépe naznačit, jakým způsobem chcete hovořit – můžete své promluvy pronášet s ledovým klidem Angličana, nebo naopak hovořit vášnivě a naléhavě. Na výběr máte celkem ze šesti různých tónů. Inteligentní rozhraní – Nové rozvržení je plně přizpůsobitelné, takže čím vyšší rozlišení budete používat, tím více informací budete mít po ruce. Nové rozhraní dále zahrnuje nové filtry, upravitelné sloupce, novou taktickou obrazovku a spoustu nových přehledů. Zbrusu nová výuka – V tomto režimu, který je oddělen od „běžné“ hry, si na své přijdou nejen nováčci, ale i zkušenější manažeři. Prvně zmínění se zde seznámí se základními principy, ti druzí tu zase naleznou celou řadu tipů, jak své povolání vykonávat co nejefektivněji. Také tu najdete i nový systém „Jak na to“. Kromě všech zmíněných inovací doznala změn i celá řada dalších herních aspektů, například systém médií, tiskové konference, systém juniorů, nové generace hráčů, možnosti sociálních sítí, přátelské zápasy, mezinárodní management a spousta dalších, které v nadcházejících měsících budou představeny v sérii videoblogů s novinkami zaměřenými na Football Manager 2012.:

Výrobce Sega
Konzole PlayStation Portable
Druh Sportovní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Football manager 2012 (PSP) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.